wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-28| GIS, Firma, Edukacja, Imprezy

Nowe szkolenia GIS-owe

Firma 24GIS poszerzyła swoją ofertę edukacyjną o cykliczne szkolenia z zakresu GIS i planowania przestrzennego, które będą się odbywały w Warszawie, Kielcach i Poznaniu.


Nowe szkolenia GIS-owe

Firma już od 5 lat organizuje zamknięte szkolenia dla przedstawicieli urzędów. Teraz na spotkania, które będą się odbywały w trzech miastach (dotychczas tylko w Warszawie) można się zapisać przez stronę internetową. Nowa oferta obejmuje następującą tematykę:
• ArcGIS – poziom I (2 dni) oraz poziom II (2 dni),
• ArcGIS w planowaniu przestrzennym – poziom I (2 dni) oraz poziom II (2 dni), szkolenie rekomendowane przez portal Urbanistyka.Info oraz Akademię GIS Towarzystwa Urbanistów Polskich,
• Wprowadzenie do GIS/SIP dla przedstawicieli administracji publicznej (1 dzień).

Cena jednego dnia szkolenia to 690 zł (netto). Kalendarz spotkań dostępny jest na stronie internetowej firmy.

Głównym przedmiotem działalności firmy 24GIS jest wdrażanie i zastosowanie GIS w jednostkach administracji publicznej.

Źródło: 24GIS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Obiekcje do usług??? Żeby je mieć, trzeba by było brać udział w tym konkretnym szkoleniu, a to jest przecież drogie... i na pewno mnie nie nauczą... i pisać o dobrej kadrze to każdy może... a po za tym to już kiedyś byłem na podobnym szkoleniu i wcale nie było fachowo, a w przerwie tylko kanapka była i to sucha..." kurcze zabrakło mi weny na narzekanie...
odpowiedz zgłoś
P.Szymonie Proszę zrozumieć też osoby które pomimo wielokrotnego doszkalania nie potrafią zbyt wiele zrobić przy komputerze. Mnie nie dziwi gdy mają pretensję do szeroko pojętego rynku "trenerów". Są na kolejnych szkoleniach gdzie tylko dlatego że boją się komputera uznawani są za słabych fachowców z zakresu geodezji i w ogóle za jakiś "upośledzonych". Programy większości szkoleń (nie brałem udziału w Państwa szkoleniu, więc wypowiadam pogląd o "typowym" szkoleniu) pokazują gdzie trzeba kliknąć aby dostać jakiś efekt, ale już dlaczego akurat to zagadnienie teoretyczne należy rozwiązać przez takie a nie inne kliknięcie praktyczne to już nie uczą. Stąd pretensjom tajonym ludzie dają upust anonimowo. trochę takie napisanie na murze "Jolka jest głupia", nic nie zmienia ale jak pomaga na samoocenę. Szkolenia organizowane dla wszystkich są ułomne, bo niestety muszą równać w dół, stąd w zasadzie wszyscy wychodzą z nich niezadowoleni. Łącznie z trenerem, który się słabo spełnia jako nauczyciel.
odpowiedz zgłoś
Free comment - errata Jest: introdukcja, powinno być: indoktrynacja. Miłego dnia i... komentowania:)
odpowiedz zgłoś
Głos w "dyskusji" (2) 2. INSTRUKTORZY - szkolenia prowadzą osoby, które posiadają przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy przy projektach GIS oraz przynajmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Certyfikaty? Egzaminator ECDL GIS wystarczy? BTW - Certyfikatami są dobrze zrealizowane projekty GIS wymagające dużej wiedzy i umiejętności. Wybrane dostępne są na naszej stronie, więcej informacji mogę również przesłać e-mailem. Aha i jeżeli ktoś ma jakieś obiekcje do jakości świadczonych przez nas usług to proszę o uwagi ale podpisane imieniem i nazwiskiem, pod pseudonimem wszystko można napisać. Tyle w temacie. Pozdrawiam, Szymon Ciupa (24GIS)
odpowiedz zgłoś
Głos w "dyskusji" (1) Ponieważ temat wywołał, nie wiedzieć czemu spore kontrowersje, postanowiłem wtrącić do dyskusji swoje co nieco. Jak widać dla niektórych każdy powód jest dobry żeby lać jad na forum. Oferujemy usługę, chcesz skorzystać - korzystaj, nie to nie. Koniec. Kilka odpowiedzi na pytania, które na odpowiedź zasługują: 1. DOŚWIADCZENIE - od 5 lat szkolimy m.in. z obsługi oprogramowania ArcGIS. Jak napisaliśmy zresztą na stronie programy szkoleń powstały w oparciu o nasze doświadczenia w prowadzeniu szkoleń zamkniętych na indywidualne zamówienia. W zakresie szkoleń pracowaliśmy dla m.in. Urzędów Miast (Kielce, Opole, Bełchatów), pracowni urbanistycznych (Instytut Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa, BPP Kielce, Urbanistyka.info) czy innych instytucji - Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Zarządzania Mieniem, Unizeto Technologies. Referencje z realizacji naszych szkoleń są dostępne na życzenie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o informację na mail: szymon.ciupa@24gis.pl
odpowiedz zgłoś
edukujmy się całe życie! 1. Szkolenia były i będą zawsze kompromisem między tym czego chce/może nauczyć wykładowca za takie czy inne (zawsze zbyt małe) pieniądze, a tym czego oczekuje szkolony, który zwykle oczekuje że po jednodniowym szkoleniu (zawsze za drogim) będzie mógł prowadzić swoje szkolenia. 2. Jeśli "fachowiec" jedzie na szkolenie zatytułowane "Podstawy tego czy tam tego" to niech się nie spodziewa funkcji zaawansowanych. 3. No i jeszcze temat psychologiczny: Jeśli się we własnym grajdołku uchodzi za szpeca to jak można się przyznać że czegoś mnie jednak nauczyli na tym szkoleniu które prowadził jakiś 30 latek, "jakie on może mieć doświadczenie skoro ja tyle lat pracuję w zawodzie ile on ma lat"? trzeba przyznać że często faktycznie doświadczenie w produkcji niewielkie :) stąd nie dziwmy się że pokazują te "cuda" na bazach ze Stanów, bo oni z kolei byli na szkoleniach jak uczyć innych i znają tylko ten przykład. @w.n.m introdukcja to chyba nie jest to samo co indoktrynacja.
odpowiedz zgłoś
free comment Elitarni fachowcy mają w głębokim poważaniu Wasze komentarze. Sami wiedzą, gdzie i u kogo warto się szkolić i żadne obrzucanie się na nikim normalnym nie zrobi wrażenia. Pewnie ze 2-3 osoby pod różnymi nick'ami szaleją na takich wątkach i czasami nawet wiadomo o kogo chodzi z imienia i nazwiska. Nie wiem, może o ma jakieś znaczenie terapeutyczne? Jak już nic nikomu oprócz włosów nie wyszło, to warto się gdzieś wyładować:) Podobnie jest z event'ami na zamkach, zjazdami użytkowników itp., gdzie ludzie są introdukowani przez różnej maści sponsorów. Bardziej konkretnie, róbcie dobrą robotę i takie news'y to jest coś. Te szkolenia, to nie jest program nauczania w podstawówkach i gimnazjach, czyli nie są obowiązkowe i podatnik za to nie płaci. Komuś się wymsknęła inicjatywa? OK. Polska to wolny kraj.
odpowiedz zgłoś
Konkurs Ogłaszam konkurs - kto znajdzie artykuł z komentarzem na geoforum, który nie ma "wrzutek". Wiwat środowisko, wiwat użytkownicy...
odpowiedz zgłoś
Brawa 24GIS Oczywiście "znawcy" GIS od razu stwierdzili, że szkolenia będą prowadzone źle - mimo tego, że nie odbył się ani jeden cykl. Ja uważam, że na każdej inicjatywie, zwiększającej konkurencyjność zyskają jedynie klienci tym bardziej, że to co proponuje potentat czyli firma ESRI jest ewidentnym wyciąganiem kasy. Byłem uczestnikiem dużej części ich kursów i twierdzę, że stosunek jakości do ceny tych kursów jest BARDZO niski. Jeżeli 24GIS albo jakakolwiek inna firma poprowadzi je lepiej przy niższej cenie (690 zł to chyba nawet nie jest połowa stawki jaką trzeba zapłacić w ESRI) to będzie z pożytkiem dla wszystkich. A tak na marginesie - komentarze coraz częściej przypominają te z Onetu albo innych "popularnych" portali. Wylewanie pomyj na wszystkich i wszystko. Szkoda, że to dzieje się na specjalistycznym portalu, z którego korzystają ponoć elitarni fachowcy. Pozdrawiam.
odpowiedz zgłoś
geopoportal kielecki Ich jakość najlepiej odzwierciedla ich dzieło - wystarczy chwilę popracować z geoportalem kieleckim - ich flagowym dziełem, który notorycznie się "zawiesza" na najbardziej popularnych przeglądarkach przez co jest bezużyteczny i ogromnie denerwujący...ehhhh, szkoda gadać - interfejs też przygotowany chyba dla netbooków...
odpowiedz zgłoś
dobre... Naprawdę nie wiesz po co są autoryzowane kursy z certyfikatami ? Podpowiem Ci - kiedyś były wyznacznikiem wiedzy, teraz są tylko źródłem pieniędzy dla firm mających monopol na bycie "autoryzowanym". Co do szkoleń, rynek to rynek - jest klient jest produkt, produkt się podoba dostajesz referencje. I dla mnie ilość referencji ze szkoleń i robót jest większym wyznacznikiem jakości niż jakikolwiek "autoryzowany" papier. Wolność wyboru, tak bardzo nie lubiana przez niektórych - rozumiesz :)
odpowiedz zgłoś
~do w. Chyba sam jesteś oderwany od rzeczywistosci i zupelnie nic nie wiesz o ofercie kursów z GIS. A co do 24GIS, to zgadzam się z .zw, gdzie są ich referencje, certyfikaty znajomości oprogramowania (praktyczna i techniczna)?. Skoro mają takie ceny, to powinni dostosować do niej wymagania w stosunku do samych siebie.
odpowiedz zgłoś
Gul... Chyba komuś gul śmiga. Nieładnie jechać po konkurencji w Internecie. A tak swoją drogą - propozycja dla Adminów - może wprowadzić na geoforum obowiązkowe logowanie jeżeli chce się coś napisać? Jakby każdy się podpisywał nazwiskiem to by problem niezbyt kulturalnych dyskusji zniknął. Teraz każdy może na każdego wiadro pomyj wylać i nic. Pozdrawiam
odpowiedz zgłoś
antymarketing szeptany Na jednym z portali "karierowych" można sprawdzić kto szkoli oraz co umie (jako, że szkolący często zadają banalne pytania tam). Co do tych innych projektów to bardziej interesujące jest jak je pozyskują ;)
odpowiedz zgłoś
Szeptany marketing poniżej. "Większość szkoleń wielkich firm" - pewnie chodzi o tą jedną, dystrybutora. Innych "wielkich" firm na naszym rynku nie ma. A szkolenia z ArcGIS realizuje co najmniej kilka(naście) naszych rodzimych firm. Wystarczy poszukać w góglarce. "jak realizują inne projekty" - ja tam mam mieszane uczucia odnośnie owych innych projektów.
odpowiedz zgłoś
ja też polecam przynajmniej nie są oderwani od rzeczywistośći jak większość szkoleń wielkich firm bazujących na danych z USA.
odpowiedz zgłoś
Jeżeli szkolą tak jak realizują inne projekty to polecam!
odpowiedz zgłoś
Kwalifikacje Na stronie nie ma słowa o kwalifikacjach trenerów. Kadra prowadząca to jednak podstawa, niech firma się tym pochwali, ogólne informacje nie wystarczą.
odpowiedz zgłoś
Autoryzowane Centrum Szkoleniowe @hanuk Esri nie jest monopolistą na szkolenia GIS tylko jedynym autoryzowanym certyfikowanym centrum szkoleniowym w zakresie oprogramowania Esri ArcGIS.
odpowiedz zgłoś
fajnie czy ktoś wie jakiej jakości są te szkolenia? Bo fajnie, że pojawiła się alternatywa do monopolisty Esri.
odpowiedz zgłoś
pogratulować dobry strzał :)
odpowiedz zgłoś
21 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS