wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-26| Geodezja, Przetargi

Gdańsk: przetarg na kontrolę obsługi geodezyjnej

Spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne reprezentująca gdański ratusz ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie sprawdzających pomiarów niezbędnych do prawidłowej oceny wykonywanych robót w zakresie obsługi geodezyjnej w trakcie realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych: „Połączenie Portu Lotniczego z Portem Morskim Gdańsk – Trasa Słowackiego” i „Połączenie dróg krajowych – Trasa Sucharskiego”.


Gdańsk: przetarg na kontrolę obsługi geodezyjnej

Zamówienie obejmuje specjalistyczne pomiary geodezyjne, tj. pomiar kontrolny: • położenia i/lub wymiarów zrealizowanych obiektów budowlanych i ich elementów konstrukcyjnych; • położenia sieci uzbrojenia terenu; • pomiar kontrolny robót ziemnych: poziome wymiary wykopów i nasypów, rzędne charakterystycznych punktów wysokościowych, nachylenie skarp, spadki podłużne wykopów pod instalacje; • górnej powierzchni fundamentów, pionowości konstrukcji wsporczych i nośnych, rozstawu i wzajemnych odległości podpór, kształtu i wymiaru określonych przekrojów budowli krzywopowierzchniowych, elementów urządzeń i zespołów zamontowanych i poddanych obciążeniom próbnym lub eksploatacyjnym; • konstrukcyjnych warstw drogowych; pomiar kontrolny charakterystycznych punktów osi i korony drogi, skrzyżowania dróg, drogowych obiektów inżynierskich; • charakterystycznych punktów osi i linii brzegowych kanału oraz budowli hydrotechnicznych; pomiar kontrolny wraz z okazaniem granic działek wchodzących w zakres pasa drogowego na podstawie danych zawartych w ewidencji gruntów oraz przekazanych przez zamawiającego: projektów podziału, dokumentacji projektowej i decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. Częścią zamówienia są także prace kameralne polegające na sprawdzeniu kart obmiarowych oraz pomiarów powykonawczych.

Zamówienie podzielono na 6 części-odcinków. Oferty można składać na jedną lub więcej części do 1 września 2011 r. Łączna kwota wadium wynosi 31 tys. zł. Termin realizacji zamówienia: 18-42 miesięcy od udzielenia zamówienia (w zależności od części).

Spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne została powołana przez Gminę Miasta Gdańsk na mocy ustawy z o przygotowaniu finałowego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 oraz uchwały Rady Miasta Gdańska z 24 lipca 2008 r.

Źródło: TED


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS