wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-25| GNSS, Mapy, Sprzęt

Telefon+GPS=Duxo

Oferta sprzętu marki NavRoad rozszerzyła się o model DUXO łączący w sobie możliwości telefonu komórkowego, laptopa, organizera i urządzenia do nawigacji samochodowej.


Telefon+GPS=Duxo
Najnowszy NavRoad może okazać się dobrym rozwiązaniem dla osób, które oczekują sprawnej nawigacji do obsługi programu AutoMapa. Pozwala bowiem pobierać informację on-line o aktualnej sytuacji na drogach.

Specjalna konstrukcja sprzętu, wbudowane gniazdo na karty SIM, umieszczone na obudowie głośniki oraz mikrofon umożliwiają korzystanie z urządzenia jak z telefonu komórkowego. Trzymając pionowo przy uchu DUXO można komfortowo prowadzić rozmowę telefoniczną. W razie potrzeby istnieje możliwość szybkiego przełączenia trybu na zestaw głośnomówiący. Obsługę DUXO (np. pisanie, przeglądznie i edycję SMS-ów) ułatwia ekran o wymiarach 800 x 480 px.

Urządzenie oferuje ponadto połączenie Wi-Fi oraz GPRS. Oznacza to możliwość korzystania z internetu o szybkości nawet do 54 Mb/s.

Dostępna z poziomu menu głównego przeglądarka umożliwia m.in. otwieranie stron internetowych i obsługę poczty elektronicznej. Jest to przydatne np. w sytuacji, gdy zamierzamy szybko zlokalizować znajdujące się w pobliżu parkingi, restauracje, stacje benzynowe, kina. Oprócz odnalezienia tych miejsc istnieje możliwość odszukania opinii o nich, repertuaru itd. DUXO zawiera także tzw. dodatki – gry oraz e-book.

Urządzenie wyposażone jest w wydajny procesor 600 MHz oraz 2 GB miejsca na dysku oraz 128 MB pamięci operacyjnej.

Źródło: Jamicon


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS