wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-21| GIS, Przetargi, Instytucje

Tarnów zbuduje SIP

UM Tarnów ogłosił przetarg na budowę zintegrowanego systemu informacji przestrzennej wspomagającego zarządzanie miastem.


Tarnów zbuduje SIP

Rozwiązanie to ma zwiększyć efektywność procedur administracyjnych oraz zakres i dostępność usług świadczonych drogą elektroniczną. Przedmiot zamówienia obejmuje:

opracowanie oprogramowania pozwalającego m.in. na dostęp do zreplikowanych baz danych wchodzących w skład państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym EGiB; dostęp do zreplikowanych rejestrów i ewidencji urzędu; obsługę metadanych; a także uruchomienie portali (w tym interaktywnego planu miasta i metadanych) i zasilenia systemu danymi przestrzennymi, rejestrami i ewidencjami;
budowę nowych baz danych oraz dostosowanie istniejących zasobów do zasilenia systemu; zadanie to polega m.in. na budowie baz: adresowej, nieruchomości, dróg i ulic, sieci uzbrojenia terenu i zieleni wysokiej; opracowaniu warstw tematycznych MPZP; informatyzacji rejestrów i ewidencji oraz zasobów źródłowych zarządzania kryzysowego i ofert inwestycyjnych; budowie zbiorów metadanych geoinformacyjnych; wykonaniu zdjęć lotniczych; sporządzeniu ortofotomapy, numerycznego modelu terenu oraz modelu 3D budynków;
dostarczenie sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem.

Szacunkowa wartość zamówienia to 1,54 mln zł (netto). Wadium: 20 tys. zł. Dokumenty można składać do 16 sierpnia. Oferty zostaną wybrane na podstawie ceny.


Źródło: UM Tarnów


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS