wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-19| Przetargi

Powiat łódzki wschodni zamawia bazy danych

Zarząd powiatu łódzkiego wschodniego ogłosił przetarg na dostawę baz danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skali 1:500 z wykorzystaniem operatów pomiarowych.


Powiat łódzki wschodni zamawia bazy danych <br />
rys. Geoportal.gov.pl
rys. Geoportal.gov.pl
Przedmiotem zamówienia jest dostawa BDOT o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skali 1: 500 dla:
• cz. I – Rzgowa (pow. 1668 ha),
• cz. II – Koluszek (919 ha),
• cz. III – obrębu Gałków Mały (280 ha),
• cz. IV – obrębów Brójce (445 ha), Kurowice (864 ha), Kurowice Kościelne (164 ha), Pałczew (715 ha), Wygoda (110 ha), Leśne Odpadki (202 ha) położonych na terenie gminy Brójce.

Oferty należy składać do 25 lipca. Wadium dla części I i IV wynosi łącznie 5,2 tys. zł. Dla pozostałych nie jest wymagane. Przewidywany termin realizacji zamówienia: 30 listopada br. Jedynym kryterium wyboru ofert będzie cena.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Infrastruktura Regionalnego Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Łódzkiego”.

Źródło: ZPŁW, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Precyzyjna specyfikacja przedmiotu zamówienia cytat z warunków technicznych: treść zwektoryzowanej mapy zasadniczej należy umieścić w odpowiednich warstwach i podwarstwach w programie EWMAPA 10. Listę warstw Wykonawawca otrzyma z PODGiK. Koniec cytatu. Więc to jest BDOT w skali 1:500?
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS