wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-18| GIS, Przetargi, Instytucje

Zamówienie na GIS dla Gorczańskiego PN

Gorczański Park Narodowy ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie systemu informacji przestrzennej GIS-GPN. Ma on usprawnić system pozyskiwania, gromadzenia, aktualizacji, zarządzania, analizowania i udostępnianie danych przestrzennych służących do planowania i zarządzania ochroną zasobów przyrodniczych Parku.


Zamówienie na GIS dla Gorczańskiego PN <br />
fot. JK
fot. JK

Wykonawca powinien wykazać się m.in. zrealizowaniem w okresie ostatnich 3 lat co najmniej 1 usługi o wartości min. 200 tys. zł brutto obejmującej swym zakresem co najmniej jedno z nw. zadań: • przygotowanie aplikacji ułatwiających dostęp do danych przestrzennych lub zarządzanie nimi, • pozyskiwanie lub przetwarzanie danych przestrzennych, • wykonanie portalu umożliwiającego dostęp do danych przestrzennych poprzez przeglądarkę internetową.

Termin składania ofert mija 25 lipca 2011 r., jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty będzie cena. Zakończenie realizacji prac: 31 grudnia 2013 r.

Szczegóły

Źródło: Gorczański PN


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
GIS w GPN Chałturę na zasadzie stopniowego wydawania pieniędzy, żeby było jak najtaniej i byle jak może wykonać lub sobie zlecić osoba prywatna. W tym wypadku to jest instytucja państwowa, więc i sposób podejścia jest zupełnie inny (czyt. profesjonalny i ... b. formalny). Na wykonanie GIS w GPN został ogłoszony przetarg zgodnie z Prawem zamówień publicznych - co z pewnością przyniesie oszczędności. A propos przedmówcy, że pracownicy GPN "gotowego produktu nie ogarną" - ciekawe stwierdzenie, tym bardziej, iż z tego co wiem ponad 60% pracowników GPN ma wyższe wykształcenie że inni nie mogą sobie na to pozwolić, bo ich na to nie stać lub nie umieją pozyskiwać funduszy na określone cele?
odpowiedz zgłoś
w pełni zgadzam się z przedmówcą. Dostali pewnie kasę i na siłę chcą wydać. A wszystko to można robić stopniowo za mniejsze pieniądze tym bardziej, że nie jest to duży park. Potem się zaczną problemy, że pracownicy parku tego gotowego produktu nie ogarną.
odpowiedz zgłoś
wymagania systemowe Wymagania systemowe jak na systemu GIS dla średniej wielkości miasta wojewódzkiego. Jednoczesny dostęp, wersjonowanie itp. Armatą na wróbla. O przepraszam, w salamndrę.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS