wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-18| Geodezja, Przetargi, Kataster

Przetarg na 3780 wycen nieruchomości

Urząd Wojewódzki w Łodzi zamawia wykonanie operatów szacunkowych dla 21 powiatów i trzech miast.


Przetarg na 3780 wycen nieruchomości <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Zamówienie polega na wykonaniu operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie powiatów: bełchatowskiego, brzezińskiego, kutnowskiego, łaskiego, łęczyckiego, łowickiego, łódzkiego wschodniego, opoczyńskiego, pabianickiego, pajęczańskiego, piotrkowskiego, poddębickiego, radomszczańskiego, rawskiego, sieradzkiego, skierniewickiego, tomaszowskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego, zduńskowolskiego, zgierskiego oraz miast na prawach powiatu: Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice.

Przetarg podzielono na cztery części obejmujące nieruchomości na terenie:
I) powiatu sieradzkiego; do 1548 operatów szacunkowych, od 30 do 81 operatów w miesiącu; wadium 32,8 tys.
II) powiatów: pabianickiego, łódzkiego wschodniego, łaskiego; do 1389 operatów szacunkowych; od 30 do 73 operatów w miesiącu; wadium 29,5 tys.
III) powiatów: wieruszowskiego, wieluńskiego, zduńskowolskiego; do 763 operatów szacunkowych, od 15 do 40 operatów w miesiącu; wadium 16,1 tys.
IV) województwa łódzkiego; do 80 operatów szacunkowych; od 1 do 3 operatów w miesiącu; wadium 1,6 tys.

Zamawiający zastrzegł sobie prawo do zwiększenia ilości zleconych operatów w miesiącu do 50 proc. Usługa dla części pierwszej, drugiej i trzeciej związana jest z inwestycjami drogowymi w zakresie budowy drogi ekspresowej S-8 biegnącej od Wrocławia do Białegostoku (fot.).

Oferty na jedną lub kilka części można składać do 25 sierpnia. Kryterium ich wyboru będzie cena. Termin realizacji zamówienia wynosi 22 miesiące.

Źródło: UW w Łodzi, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS