wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-14| GNSS, Mapy, Firma

Nowości w ofercie SmartGPS

Producent urządzeń do nawigacji SmartGPS wprowadza na Polski rynek dwa nowe modele – SG700 oraz SG735 z 5-calowymi ekranami.


Nowości w ofercie SmartGPS

SmartGPS SG735 wyposażony w procesor 533 MHz oraz 128 MB pamięci operacyjnej oferowany jest z kilkoma rodzajami map, w tym ze szczegółową mapą Polski MapaMap TOP, AutoMapą, GPMapą oraz mapami 44 krajów Europy dostępnymi razem z produktem MapaMap Travel Europa. MapaMap TOP, poza samą nawigacją samochodową, oferuje również ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne oraz dane na temat ukształtowania powierzchni. Ponadto urządzenie wyposażone jest w liczne „dodatki”, takie jak odtwarzacz wideo i muzyki, przeglądarkę zdjęć czy kilka gier. Komunikaty głosowe z nawigacji mogą być słyszalne przez głośniki samochodowe. Cena urządzenia uzależniona jest od mapy, z którą będzie kupowane, np. z MapąMap TOP kosztuje 399 zł.

Z kolei urządzenie SmartGPS SG700 przeznaczone jest dla osób, które potrzebują jedynie funkcji związanych z nawigacją i nie oczekują „dodatków”. Urządzenie wyposażone jest w czuły, 42-kanałowy odbiornik GPS, stabilny uchwyt samochodowy oraz pamięć wewnętrzną 2 GB. Zainstalowane oprogramowanie MapaMap EASY oferuje dokładną mapę drogową Polski, bazę obiektów POI oraz fotoradarów. Na specjalne życzenie producent może zaoferować ten model nawigacji także z innymi mapami. SG700 można kupić od 299 złotych.

Źródło: SmartGPS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS