wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-07| GIS, Przetargi, Instytucje

Pszczyna: elektroniczne wrota z SIP-em

W powiecie pszczyńskim ma powstać internetowy System Usług Publicznych współpracujący z systemem informacji przestrzennej Urzędu Miejskiego w Pszczynie. Właśnie ogłoszono przetarg na dostawę potrzebnego sprzętu i oprogramowania.


Pszczyna: elektroniczne wrota z SIP-em <br />
Pszczyna na Geoportal.gov.pl
Pszczyna na Geoportal.gov.pl

Zamówienie obejmuje zaprojektowanie oraz wdrożenie systemu dającego dostęp do 22 usług publicznych (m.in. planów zagospodarowania przestrzennego, obrębów działek i punktów adresowych) poprzez przeglądarkę internetową i kioski informacyjne. W skład SUP będzie wchodzić: • infrastruktura Centrum Przetwarzania Danych (serwer, routery, stacje robocze itp.), • oprogramowanie obejmujące: portal SUP oraz moduły: zarządzania e-usługami, informacji przestrzennej, wymiany danych i bezpieczeństwa.

Przetarg obejmuje również dodanie do pszczyńskiego SIP-u ortofotomapy, numerycznego modelu terenu, mapy zasadniczej i topograficznej oraz 21 innych warstw. Dla 7 budynków urzędów administracji samorządowej mają zostać stworzone trójwymiarowe wizualizacje. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia 5-letniej gwarancji.

Wartość zamówienia przekracza 193 tys. euro, a wadium wynosi 50 tys. zł. Oferty można składać do 16 sierpnia br. Zamówienie należy wykonać do 31 sierpnia 2012 r.

Przetarg odbywa się w ramach realizacji projektu Elektroniczne Wrota dla Powiatu Pszczyńskiego dofinansowanego z RPO Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Działanie 2.2. Rozwój elektronicznych usług publicznych. Zamawiającym jest gmina Pawłowice leżąca na terenie powiatu pszczyńskiego.

Źródło: UG Pawłowice, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
grzyby sipy wyrastają jak grzyby po deszczu, tak jakoś zamiast modernizować ewidencje ....
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS