wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-01| Geodezja, Instytucje

Warszawa: Oferta pracy w Biurze Geodezji i Katastru

Urząd m.st. Warszawy ogłosił nabór kandydatów na stanowisko ds. obsługi interesantów w Biurze Geodezji i Katastru. Dokumenty można składać do 7 lipca br.


Warszawa: Oferta pracy w Biurze Geodezji i Katastru

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem wniosków i skarg;
• udzielanie informacji o trybie, procedurach i przebiegu rozpatrywanych spraw;
• udzielanie informacji ustnych z operatu ewidencji gruntów i budynków dla jednostek ewidencyjnych;
• wydawanie dokumentów.

Wymagania konieczne:
• obywatelstwo polskie,
• wykształcenie minimum średnie,
• minimum roczny staż pracy w administracji publicznej,
• pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania pożądane:
• wykształcenie wyższe o kierunku geodezja i kartografia,
• znajomość zagadnień związanych z ewidencją gruntów i budynków,
• doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy związanym z obsługą interesantów,
• obsługa komputera w zakresie MS Office (Word, Excel), internetu, programów geodezyjno-obliczeniowych, programów kancelaryjnych,
• znajomość regulacji prawnych z zakresu: geodezji i kartografii, gospodarki nieruchomościami, planowania i zagospodarowania przestrzennego, własności lokali, ksiąg wieczystych i hipoteki, ustawy o ochronie danych osobowych, postępowania administracyjnego, postępowania cywilnego, samorządu terytorialnego (w tym ustawy o ustroju m.st. Warszawy), zamówień publicznych, ustawy o pracownikach samorządowych oraz o dostępie do informacji publicznej,
• ogólna orientacja nt. europejskich unormowań prawnych,
• systematyczność, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, opanowanie w sytuacjach trudnych i stresujących, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Źródło: Urząd m.st. Warszawy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
urzędnik geodeta jestem pewien, że już jest ktoś na to stanowisko. 95 % takich ogłoszeń to ściema (wypełnienie formalności)a potem w urzędach jest jak jest -brak kompetencji i beznadzieja. Szczególnie w Geodezji są potrzebni fachowcy również na pierwszej linii obsługi interesantów (często dziewczyna z tytułem mgr nie nadaje się - wiem z autopsji),pracowałem na takim stanowisku wiele lat. Robota niewdzięczna , ciężka (przynajmniej w moim przypadku) ,mało płatna, frustrująca (pełno geodetów włazi w d... byle by zrobić sobie układy). Mam wiele spostrzeżeń na ten temat ale mogę zachować je tylko dla siebie bo w urzędach to nikogo nie obchodzi -jak do tej pory to urzędnik jest dla urzędnika a nie dla interesanta. Jeszcze długo to się nie zmieni !!!
odpowiedz zgłoś
ustawka wszystkie oferty pracy w administracji są pisane pod kogoś. to zupełnie oczywiste we wszystkich urzędach na wszystkich szczeblach. wiem dobrze, bo sam od wielu lat jestem urzędnikiem
odpowiedz zgłoś
Ehhh ... Geodeci ... pomiędzy "e" a "o" wstaw "j" - i wszystko jasne :)
odpowiedz zgłoś
do dziewczę to z których to firm ludzie do was przychodzą? z tukaja?
odpowiedz zgłoś
Syrenka Ale ta syrenka warszawska ma małe cycki :(
odpowiedz zgłoś
do geodetki A ja się założę, że na konkursie jak zwykle będzie nie mniej jak 20 osób, wszystkie po studiach, obecnie zatrudnione w firmach geodezyjnych, więc z doświadczeniem. A wykształcenie geodeci dalej niech dają dumpingowe ceny i zatrudniają ludzi za grosze. To najlepszy sposób żeby stracić najbardziej wartościowych pracowników. Najlepiej ten trend widać w firmach realizujących zlecenia na rzecz UM.
odpowiedz zgłoś
Praca w Urzędzie Wykształceni geodeci nie chcą prcowac w urzędzie, bo praca nie za ciekawa i pensja też nie oszałamiająca, dlatego wymagania są zaniżane, aby dzięwczęta, które po maturze odbędniają staż w urzędzie mogły dostać etat.
odpowiedz zgłoś
do Ryśka Pewnie kogoś już mają na to stanowiska.. Osoba bez wykształcenia więc konkurs trzeba było dostosować ;)
odpowiedz zgłoś
To chyba jakieś nieporozumienie Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi takie wymagania?? Wymaganie konieczne to rok doświadczenia, a wiedza z zakresu GiK jest pożądana... czy Ci urzędnicy są poważni? Moim zdaniem nie do końca i nie ma się co dziwić, że przy załatwianiu spraw w urzędzie dyskutuje się o drobiazgach, a nie o meritum sprawy. Skąd biedny urzędnik po rocznym stażu ma mieć pojęcie o geodezji....
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS