wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-06-27| GNSS, GIS, Przetargi

Kto dostarczy oprogramowanie i sprzęt dla KPN-u?

Kampinoski Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na dostawę odbiorników GPS, laptopów i oprogramowania GIS-owego.


Kto dostarczy oprogramowanie i sprzęt dla KPN-u?

Przetarg podzielono na trzy części. Laptopy za 26 tys. dostarczy Devoteam SA z Warszawy, sześć odbiorników GPS oraz jeden dalmierz za 62 tys. zł zapewni firma Impexgeo z Nieporętu, a 9 licencji na oprogramowanie GIS za 38 tys. zł sprzeda Esri Polska.

Oferty Esri i Devoteam były jednymi złożonymi do danej części. W II części z Impexgeo konkurowała zaś firma Apogeo z Krakowa. Jej oferta okazała się jednak o 3 tys. zł droższa.

Źródło: KPN, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Górka tak, pamiętam Pana Górkę, samotny ostatni samuraj a raczej pierwszy w sensie prekursor GIS'u w parku, pomógł mi bardzo przy pisaniu pracy, dziękuję
odpowiedz zgłoś
Super! Wreszcie park doczekał się sprzętu. Pamiętam wiele lat temu jak człowiek legenda (niejaki Pan Górka) samotnie próbował stworzyć GIS dla parku którego nikt nie chciał. Teraz wreszcie KPN poczuł, że nie ma odwrotu. Oby sprzęt służył ku lepszej ochronie tego pięknego obszaru.
odpowiedz zgłoś
Apogeo? oni startują w przetargach? do czego to doszło
odpowiedz zgłoś
do GISman Taka chyba polityka firmy ... ESRI zawsze miało duże upusty dla parków narodowych - z tego co pamiętam promocyjna cena AI sięgała coś koło 10 - 20 % wyjściowej komercyjnej. Ale może to ma podłoże w początkach tej firmy - samo rozszyfrowanie skrótu ESRI może wiele wyjaśnić :)
odpowiedz zgłoś
Tanio ArcInfo z 3 rozszerzeniami i ArcPad za 38 000 pln brutto?? Ciekawe dlaczego mój urząd zgolili kilkukrotnie drożej...
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS