Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-28| GNSS, Geodezja, Firma, Przetargi, Software

O losach przetargu na ASG-EUPOS


20 września komisja przetargowa dokonała ostatecznej oceny złożonych wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym. Uczestnicy mieli 7 dni na wniesienie protestów i odwołań.

Na podstawie złożonych wniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu ograniczonym stwierdzono, iż wymagane warunki udziału w postępowaniu spełniło trzech wykonawców:

Leica Geosystems Sp. z o.o., Warszawa, Polska – lider konsorcjum, Leica Geosystems AG, Heerbrugg, Szwajcaria – członek konsorcjum, Leica Geosystems GmbH Vertrieb, Monachium, Niemcy – członek konsorcjum; WINUEL S.A., Wrocław, Polska – lider konsorcjum, INS Sp. z o.o., Zabierzów, Polska – członek konsorcjum, GEO++ GmbH, Grabsen, Niemcy – członek konsorcjum; WASKO S.A., Gliwice, Polska – lider konsorcjum, Geotronics Polska Sp. z o.o., Kraków, Polska – członek konsorcjum, Trimble Europe BV, Eersel, Holandia – członek konsorcjum.

Z postępowania wykluczono jednego wykonawcę – konsorcjum firm: TPI sp. z o.o., Warszawa, Polska – lider konsorcjum, AJZ ENGINEERING GmbH, Jena, Niemcy – członek konsorcjum.
Kolejnym etapem postępowania będzie zaproszenie wykonawców niewykluczonych z postępowania do złożenia ofert.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS