wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-06-06| Geodezja, Przetargi

RDLP w Radomiu: przetarg na PUL dla trzech nadleśnictw

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie projektu planu urządzenia lasu dla nadleśnictw: Chmielnik, Pińczów i Zwoleń na okres 2013-2022.


RDLP w Radomiu: przetarg na PUL dla trzech nadleśnictw

Zamówienie obejmuje również strategiczną oceną oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000 projektu planu urządzenia lasu oraz z aktualizacją opracowania siedliskowego dla Nadleśnictw Chmielnik i Pińczów. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza 125 tys. euro.

Wykonawca ubiegający się o wykonanie zamówienia powinien wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat wykonał co najmniej dwa plany urządzenia lasu dla nadleśnictwa o powierzchni nie mniejszej niż 14 tys. ha, które zostały zatwierdzone przez ministra właściwego ds. środowiska wraz z warstwami mapy numerycznej w standardzie LMN oraz co najmniej dwie prognozy oddziaływania planu na środowisko oraz co najmniej jedno opracowanie siedliskowe dla nadleśnictwa o powierzchni nie mniejszej niż 10 tys. ha. Wykonawca zadania udzieli minimum 2 lata gwarancji i rękojmi na wykonane prace.

Oferty można składać do 15 czerwca. Wadium: 80 tys. zł. Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie zostanie wybrana z uwzględnieniem: ceny (70%), doświadczenia wykonawcy (20%), posiadane przez wykonawcę systemy zarządzania jakością (10%).

Źródło: RDLP w Radomiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS