wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-31| Ludzie

Zmarła Regina Zagała

Po krótkiej i ciężkiej chorobie zmarła wczoraj (30 maja) Regina Zagała, wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie.


Zmarła Regina Zagała

Była absolwentką technikum geodezyjnego w Opolu. W 1975 roku ukończyła Wydział Geodezji Górniczej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W latach 1975-91 pracowała w Zakładzie Fotogrametrii Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Szczecinie. Od 1991 roku pracowała w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Była zastępcą dyrektora Wydziału Rozwoju Regionalnego, a następnie zastępca dyrektora Wydziału Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego oraz Gospodarki Nieruchomościami. Funkcję wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego i kartograficznego pełniła od maja 2007 roku.

Jerzy Przywara


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ech..życie! Wszystko na świecie prędko przeminie, Płomienie zgasną, woda przepłynie, Przeminie radość i to, co boli, Czasy nieszczęścia i czasy niedoli. Minęło szczęście, przeszło cierpienie, A pozostało tylko wspomnienie. (*) Żegnaj
odpowiedz zgłoś
Zmarła Regina Zagała zabolało,przestraszyło,przeraziło (*)..pokój Jej duszy..
odpowiedz zgłoś
Msza święta żałobna odbędzie się 4 czerwca (sobota) o godz. 15:30 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Tułowicach (woj. opolskie). Pogrzeb odbędzie się po mszy na cmentarzu w Tułowicach
odpowiedz zgłoś
życie jest takie krótkie... Spoczywaj w pokoju ...
odpowiedz zgłoś
4 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS