wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-31| Software

Geoportal2.pl w nowej odsłonie

Firma Geobid przedstawiła nową odsłonę http://www.geoportal2.pl/. Strona zawiera odnośniki do kilkudziesięciu geoportali powiatowych/miejskich wykonanych w technologii firmy wraz z krótką charakterystyką każdego z nich.


Geoportal2.pl w nowej odsłonie
Na stronie zaprezentowano także adresy serwisów WMS każdego z portali. Serwisy udostępniają dane w układzie mapy (źródłowym) i dodatkowo w układach 1992 i WGS, co umożliwia ich wykorzystanie w szerokim zakresie.

Krzysztof Borys


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@xz jakie reklamy? jakie pop-upy? jakie google? o czym Ty w ogóle piszesz... nowoczesne technologie to nie tylko kolorowe animacje. chodzi tylko o to, żeby ten niby geoportal, nie wyglądał jakby go zrobił uczeń podczas lekcji informatyki w latach 90tych, tylko, żeby chociaż był wykonany przyzwoicie. minimalizm i przejrzystość też mogą byćwykonane przy użyciu nowinek. świat IT idzie do przodu. a geobid się zatrzymał.
odpowiedz zgłoś
"Nie szata zdobi portal" Do użytkownika "hhehe" - brakuje Ci na stronie migających Flash'y? Może tęsknisz za reklamami lub wyskakującymi okienkami; brakuje Ci reklam google? Dla mnie strona jest przejrzysta i wszystko jest na miejscu.
odpowiedz zgłoś
Beeeee Już czekam z niecierpliwością jak ten doniosły w życiu naszego Państwa fakt wplecie w swoje cotygodniowe wpisy na blogu nasz nieoceniony pisarz z gispolu. Z jakim kunsztem, swadą i wyczuciem wmodeluje ten fakt w inne doniosłe, dramatyczne i prowadzące do totalnej zagłady wydarzenia. Boże dlaczego do poniedziałku tak daleko !!!.
odpowiedz zgłoś
Abecadło Czy Panowie i Panie z firmy Geobid ( złośliwcy wymawiają Geobida) mogliby posortować swoje rewelacje wg. porządku alfabetycznego, czy to celowe aby koniecznie przejrzeć całą listę aż do końca i może coś na A się znajdzie ?
odpowiedz zgłoś
Co prawda to prawda ale jako inżynier pytałbym raczej o treść a nie formę graficzną, która co prawda razi kolorami, ale wprowadza pewną jednolitość co już jest krokiem do przodu względem "każdy sobie rzepkę skrobie".
odpowiedz zgłoś
to wygląda jak geoportal 0 beta szate graficzną to mają jeszcze z tamtego wieku
odpowiedz zgłoś
6 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS