wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-26| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Umowy na konwersję PZGiK w Mazowieckiem podpisane

19 i 20 maja br. podpisano pierwsze umowy dla 9 powiatów województwa mazowieckiego na wykonanie prac dotyczących: modernizacji EGiB, przekształcenia elementów mapy zasadniczej, skanowania dokumentów zasobu oraz wektoryzacji map glebowych i klasyfikacyjnych.


Umowy na konwersję PZGiK w Mazowieckiem podpisane
Zamówienie udzielone zostało w trybie przetargu nieograniczonego w związku z realizacją projektu kluczowego Samorządu Województwa Mazowieckiego pn. „Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego, przez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy poprzez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Łączna wartość podpisanych umów to 19 632 240,00 zł. Przewidywany czas realizacji zamówienia (w zależności od części) to od 10 do 18 miesięcy.

Dla poszczególnych części zamówienia prace realizować będą:
• cz I, powiat ciechanowski – Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Alicja Bugno i Robert Woiński Gorlice;
• cz. II, powiat grodziski – konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Miernictwa Górniczego Katowice, Eurosystem SA Chorzów, PGK Vertical Żory;
• cz. III, powiat garwoliński – Level Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Siedlce;
• cz. IV, powiat makowski – konsorcjum firm: GEOPARTNER Gdańsk, GEOCOMP Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Projektowych Stanisław Wesołowski Kołobrzeg, GEOBOR Roman Borucki Gdańsk;
• cz. V, powiat miński – konsorcjum firm: GEOPARTNER.
Gdańsk, GEOCOMP Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Projektowych Stanisław Wesołowski Kołobrzeg, GEOBOR Roman Borucki Gdańsk;
• cz. VI, powiat ostrowski – konsorcjum firm: FOTOKART Szczecin, Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Koszalin;
• cz. VII, Siedlce – Level Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Siedlce;
• cz. VIII, powiat warszawski zachodni – Polskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne SA Warszawa;
• cz. X, powiat żyrardowski – konsorcjum firm: Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne "GEOMAP" Kielce, PLAYADA Kielce.
Postępowanie było prowadzone przez Departament Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy udziale powiatowej służby geodezyjnej i kartograficznej. Dokumentacja była również uzgadniana z Wojewódzkim Inspektorem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Selekcja pierwszych powiatów odbyła się na podstawie gotowości uzgodnionej dokumentacji technicznej.

Udzielone zamówienia przyczynią się znacząco zarówno do poprawy jakości zasobu, jak również będą istotnym impulsem dla wykonawstwa geodezyjnego. Przygotowanie postępowań przetargowych dla pozostałych lokalizacji w województwie mazowieckim jest zaawansowane. Więcej informacji o projektach w województwie mazowieckim pod adresami www.bazywiedzy.eu i www.emazovia.eu.

Andrzej Perkowski (Departament Geodezji i Kartografii UMWM)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
polska dzielnicowa bardzo mi się to podoba ale jedenoczsnie dziwi dlaczego inne tereny Polski są zaniedbane przecież zasób jest jeden i państwowy ,co to "państwa" nie ma w domu
odpowiedz zgłoś
ciekawostki człowiek poczytał poczytał prezentacje ciekawe, tylko jak to w końcu jest, że mamy 2011 a projekt "ruszył" w 2007. Szereg rzeczy robi się na odwrót. Ktoś już gdzieś to napisał, a ja powtórzę, że nie zazdroszczę tym norwegom, co to będą podpisywać się pod "sukcesem" projektu.
odpowiedz zgłoś
ad link widać ciężko - łatwiej zrobić Ctrl c oraz Ctrl v (i tak przez całe życie...)
odpowiedz zgłoś
link czy tak trudno zrobić link?? www.bazywiedzy.eu i www.emazovia.eu www.bazywiedzy.eu/
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS