wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-24| Geodezja, Mapy, Przetargi

Kto wykona mapę Zwolenia?

Starostwo Powiatowe w Zwoleniu ogłosiło przetarg nieograniczony na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej miasta (część I) oraz aktualizacji klasyfikacji gleboznawczej gruntów w zakresie zmienionych użytków gruntowych (część II). Oferty można składać do 31 maja 2011 r.


Kto wykona mapę Zwolenia?

Zakres prac obejmuje:
Etap I
• pozyskanie danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej z Wydziału Geodezji i Mienia Powiatowego Starostwa Powiatowego w Zwoleniu oraz wykonanie wywiadu terenowego i pomiarów sytuacyjnych;
• weryfikację i uzupełnienie bazy danych ewidencji gruntów i budynków oraz numerycznej mapy zasadniczej na podstawie pomiaru terenowego, analizy istniejących danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej znajdującej się w Wydziale Geodezji i Mienia Powiatowego Starostwa Powiatowego w Zwoleniu.
Etap II
• wykonanie aktualizacji klasyfikacji gleboznawczej gruntów w zakresie zmienionych użytków gruntowych;
• rozliczenie klas i użytków gruntowych w działkach ewidencyjnych oraz aktualizacja części opisowej ewidencji gruntów w tym zakresie;
• zaimplementowanie zmodernizowanych danych ewidencyjnych oraz mapy zasadniczej do bazy systemu informatycznego Starostwa Powiatowego w Zwoleniu;
• skompletowanie i przekazanie do PODGiK operatów dotyczących ewidencji gruntów oraz mapy zasadniczej do końcowej kontroli.

Wykonawca składający ofertę dla części I powinien wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat zrealizował co najmniej 2 usługi wykonania numerycznej mapy zasadniczej terenu miasta (łączna wartość tych usług nie może być mniejsza niż 50 tys. zł). Dla części II zamówienia wykonawca powinien wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat zrealizował co najmniej 2 usługi wykonania klasyfikacji gleboznawczej gruntów w zakresie zmienionych użytków gruntowych dla miasta (łączna wartość tych usług nie może być mniejsza niż 30 tys. zł).

Każda oferta musi być zabezpieczona wadium: dla części I – 1492,68 zł, dla części II – 939,02 zł. Jedynym kryterium wyboru ofert będzie cena.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Zwoleniu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS