wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-18| Imprezy

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi GEA

W dniach 14-16 września 2011 r. w nowej hali sportowej AWF w Katowicach odbędą się organizowane przez firmę Lockus XVII Międzynarodowe Targi GEA.


Zaproszenie na Międzynarodowe Targi GEA

Głównym celem targów jest umożliwienie spotkania dostawców rozwiązań dla geodezji i geoinformatyki z osobami, które na co dzień korzystają z nich w swojej pracy zawodowej. Nie bez znaczenia jest także możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń między osobami najlepiej znającymi bieżące problemy branży.

Tegoroczne targi poświęcone będą przede wszystkim takiej tematyce, jak:
• Systemy Informacji Geograficznej (GIS), w tym rozwiązania branżowe (dla wodociągów, gazownictwa, energetyki, telekomunikacji, gospodarki leśnej, rolnictwa, drogownictwa) oraz samorządów (powiatów, miast, gmin),
• geodezja (sprzęt pomiarowy optyczny i elektroniczny, akcesoria pomiarowe, wykrywacze urządzeń podziemnych, oprogramowanie dla firm i urzędów),
• fotogrametria i teledetekcja (sprzęt, oprogramowanie, usługi),
• systemy lokalizacji satelitarnej GPS,
• urządzenia do reprodukcji dokumentów (plotery i skanery wielkoformatowe itp.),
• geoinżynieria.

Targom tradycyjnie towarzyszą konferencje i szkolenia. W tym roku po raz trzeci odbędzie się dwudniowe seminarium pt. „Systemy informatyczne wykorzystujące GIS w zarządzaniu instytucjami o rozległej infrastrukturze” poświęcone praktycznym zastosowaniom systemu GIS jako elementu w systemach IT przedsiębiorstwa sieciowego. Planowane są też szkolenia z Quantum GIS, GRASS GIS, Epanet oraz podstawowe szkolenie z zakresu GIS-u i obsługi odbiorników GPS.

Do udziału w pracach rady programowej konferencji zaproszeni zostali m.in.: prof. Janusz Łomotowski (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu), dr hab. Jan Studziński (Instytut Badań Systemowych PAN), Andrzej Gut (prezes Zarządu Katowickich Wodociągów SA). Rada zadba o poziom merytoryczny konferencji, a także o to, by pojawiające się na nich tematy były aktualne i interesujące dla wystawców oraz uczestników targów.

źródło: Lockus Sp. z o.o.


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
To to jeszcze dycha? ... a myślałem, że już odeszło w niebyt.
odpowiedz zgłoś
Po tym co działo się na tych targach w ubiegłych latach to nie wróże sukcesu...
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS