wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-18| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Powiat tarnobrzeski zamawia SIP

Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu ogłosiło przetarg nieograniczony na budowę baz danych Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Tarnobrzeskiego – konwersja i gromadzenie danych. Oferty można składać do 28 czerwca 2011 r.


Powiat tarnobrzeski zamawia SIP

Celem zamówienia jest pozyskanie danych dla założenia oraz uruchomienia na serwerze zamawiającego bazy danych Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Tarnobrzeskiego (SIPPT) stanowiącej zbiór informacji geoprzestrzennych w postaci jednolitej numerycznej mapy powiatu i gmin wchodzących w jego skład wraz ze zintegrowanymi danymi opisowymi w zakresie:
• referencyjnych, geodezyjnych zbiorów danych mapy sytuacyjno-wysokościowej z wykonaniem numerycznej archiwizacji wybranych operatów pomiarowych pozwalającej na prowadzenie i udostępnianie danych z tych operatów w systemie funkcjonującym w PODGiK u zamawiającego,
• zbiorów danych dziedzinowych dla poszczególnych aplikacji systemowych w zakresie: - gospodarki nieruchomościami, - gminnych rejestrów i ewidencji, - zarządzania kryzysowego, - planowania przestrzennego, - ochrony środowiska, sportu, turystyki i promocji, - dróg, ulic i uzbrojenia terenu.

Przedmiot zamówienia w zakresie opracowania danych referencyjnych obejmuje część obszaru powiatu o powierzchni około 15 tys. ha z wykonaniem numerycznej archiwizacji wybranych operatów pomiarowych (około 14 tys. operatów) pozwalającej na funkcjonowanie w systemie używanym w PODGiK u zamawiającego. Natomiast bazy danych dziedzinowych (fakultatywnych) należy pozyskać dla obszaru całego powiatu. Praca polegać będzie na opracowaniu na podstawie danych będących w posiadaniu PODGiK w Tarnobrzegu oraz powiatowych i gminnych rejestrów i ewidencji, a także danych posiadanych przez jednostki zarządzające gminnymi sieciami uzbrojenia terenu.

Wykonawca musi wykazać m.in., że w okresie ostatnich trzech lat wykonał łącznie:
• co najmniej dwa zamówienia, każde o wartości minimum 200 tys. zł brutto, z których jedno miało na celu wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków, a drugie utworzenie numerycznej mapy zasadniczej;
• co najmniej jedno zamówienie, w ramach którego wykonano lub zmodernizowano i zaktualizowano systemowe bazy danych (np. LPIS lub innego podobnego systemu typu GIS), o wartości minimum 200 tys. zł;
• zamówienia w zakresie założenia lub aktualizacji danych dotyczących ewidencji (branżowej lub geodezyjnej) sieci uzbrojenia terenu dla min. dwóch różnych rodzajów sieci o wartości minimum 50 tys. zł każda sieć.

Wymagane wadium: 20 tys. zł. Termin realizacji zamówienia: od 25 lipca 2011 r. do 15 maja 2012 r.

źródło: SP w Tarnobrzegu, AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS