wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-17| Geodezja, Mapy, Teledetekcja, Przetargi

Kto zeskanuje Dolinę Biebrzy?

Chętni do wykonania lotniczego skaningu laserowego i ortofotomapy Biebrzańskiego Parku Narodowego mogą składać oferty do 22 czerwca.


Kto zeskanuje Dolinę Biebrzy? <br />
fot. JK
fot. JK

Przedmiot ogłoszonego przez Park przetargu obejmuje sporządzenie numerycznego modelu terenu, numerycznego modelu pokrycia terenu oraz ortofotomapy. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Renaturyzacja sieci hydrograficznej Basenu Środkowego Doliny Biebrzy. Etap I”. Wadium wynosi 20 tys. zł. Kryterium wyboru oferty będzie cena.

źródło: BPN


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wyniki? Kto to wygrał?
odpowiedz zgłoś
Masz racje Masz racje - zamiast narzekac trzeba po prostu oprotestowac taki zapis i spraw zalatwiona (lub nie). Apropos: placi to wymaga - cala mini dyskuja wlasnie odbywa sie z tego powodu ze placi publiczne pieniadze i ogranicza konkurencje. Gdyby placil swoje pieniadze to bylaby rzeczywiscie jego sprawa.
odpowiedz zgłoś
do pracy tandetne to jest wszędobylskie narzekanie, skoro zamawiający sobie wymaga to jego sprawa. Płaci to wymaga.
odpowiedz zgłoś
Do lesnik Korekta: w pierwszym zdaniu powinno byc: wymagane WRAZ, a nie wykonane WRAZ.
odpowiedz zgłoś
Do lesnik Masz racje, tylko dlaczego to wszystko musi byc wykonane WRAZ z planem urzadzania ? Czy w praktyce nie jest wlasnie tak, ze ten kto zajmuje sie skaningiem, nie zajmuje sie planami ochrony i urzadzania lasu bo sie na tym nie zna ? Naturalne wydaje sie tu laczenie doswiadczen: w zakresie skaningu i w zakresie planow urzadzaniu przez DWIE firmy, ale wymaganie tego od jednej wyglada raczej na tandetna proba ustawiania przetargu. Niestety nie pierwsza to proba i chyba nie ostatnia. Mieslimy juz dostawe ortofotmapy satelitarnej dla calej Polski w 7 dni....
odpowiedz zgłoś
Lęsnik Jeżeli w zakresie zamówienia jest też inwentaryzacja przyrodnicza to dlaczego ma nie być wymogu dotyczącego wykonywania takiego opracowania??
odpowiedz zgłoś
do je2 nie czaruj i nie pal głupa, 4m ma racje kluczem tu jest "wraz z planem urządzania lasu i planem ochrony ekosystemów nieleśnych". Jeszcze większym absurdem jest wymóg dotyczący kadry... oj wy leśniczy...
odpowiedz zgłoś
ProGea ProGea
odpowiedz zgłoś
widać W każdym razie uczciwie rozpisany przetarg, a nie jakieś tam układy pod konkretnego wykonawcę, brawo Park, wreszcie jakiś jasny punkt na niebie. Bardzo ciekawe kto wygra??? proponuję zakłady...
odpowiedz zgłoś
Klucz Kluczem jest zapis: WRAZ z planem urzadzania lasu
odpowiedz zgłoś
pewnie każdy kto ma skaner pod skrzydłami co to jest 150 tysiecy euro? Co najmniej 10 firm w europie ma takiepapiery
odpowiedz zgłoś
Referencje. "wykonał co najmniej jeden NMT i NMPT w oparciu o lotniczy skaning laserowy LIDAR (ALS) i ortofotomapę dla terenów leśnych i ekosytemów nieleśnych wraz z planem urządzania lasu i planem ochrony ekosystemów nieleśnych w Polsce lub w innych krajach członkowskich UE, o łącznej wartości nie mniejszej niż 650 000 PLN brutto." - kto ma takie kwity...?!
odpowiedz zgłoś
Teraz MY Szukajcie nas na Wólce Kosowskiej
odpowiedz zgłoś
MGGG jeszcze się okaże kto kogo...
odpowiedz zgłoś
Biedronko my cie przebijemy!
odpowiedz zgłoś
Kto? Jak to kto? MY
odpowiedz zgłoś
Link? Poproszę.
odpowiedz zgłoś
17 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS