wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2011-05-09| Teledetekcja

Historyczne obrazy Holandii w sieci

W internecie opublikowano około 110 tys. zdjęć lotniczych Holandii wykonanych przez RAF podczas II wojny światowej.


Historyczne obrazy Holandii w sieci

Obrazy pochodzą z lat 1940-45. Po wojnie fotografie zostały zdeponowane między innymi w rejestrach geodezyjnych miast oraz na Uniwersytecie Rolniczym w Wageningen. Teraz w internecie można zamówić ich cyfrowe wersje.

Holandia – po Włoszech i Szkocji – jest już kolejnym krajem, który udostępnia tego typu materiały w sieci.

źródło: IAR, S. Różycki


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Źródło Jestem ciekawy jak naprawdę te zdjęcia trafiły do Holandii. Wszystkie zdjęcia wykonywane podczas misji aliantów trafiały do Medmenham (CIU) w Anglii. Tam były katalogowane i podawane interpretacji.zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt