wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2011-05-09| Teledetekcja

Historyczne obrazy Holandii w sieci

W internecie opublikowano około 110 tys. zdjęć lotniczych Holandii wykonanych przez RAF podczas II wojny światowej.


Historyczne obrazy Holandii w sieci

Obrazy pochodzą z lat 1940-45. Po wojnie fotografie zostały zdeponowane między innymi w rejestrach geodezyjnych miast oraz na Uniwersytecie Rolniczym w Wageningen. Teraz w internecie można zamówić ich cyfrowe wersje.

Holandia – po Włoszech i Szkocji – jest już kolejnym krajem, który udostępnia tego typu materiały w sieci.

źródło: IAR, S. Różycki


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Źródło Jestem ciekawy jak naprawdę te zdjęcia trafiły do Holandii. Wszystkie zdjęcia wykonywane podczas misji aliantów trafiały do Medmenham (CIU) w Anglii. Tam były katalogowane i podawane interpretacji.zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt