wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-06| Przetargi, Software

Asseco i Esri rozbudują Geoportal

GUGiK rozstrzygnął przetarg na wdrożenie i utrzymanie usług INSPIRE na potrzeby projektu Geoportal 2. Za 10,9 mln zł brutto zlecenie to zrealizuje konsorcjum firm Asseco Poland (lider) i Esri Polska.


Asseco i Esri rozbudują Geoportal

Pełna nazwa zamówienia brzmi „Implementacja i utrzymanie usług INSPIRE i ich brokera krajowego, brokera branżowego oraz szkolenia na potrzeby projektu Geoportal 2”. GUGiK był gotowy wyłożyć na to zadanie 16,4 mln zł netto. Złożono cztery oferty firm: Comarch S.A., Asseco Poland/Esri Polska, Hewlett-Packard Polska oraz Sygnity S.A. Kryterium wyboru była cena (40%) i jakość techniczna próbki (60%).

Przetarg w procedurze ograniczonej przyspieszonej został ogłoszony 24 czerwca 2010 roku, termin składania ofert wyznaczono na 29 czerwca 2010 r., najlepszą ofertę wybrano na początku lutego 2011 r., a decyzję o udzieleniu zamówienia podjęto 18 kwietnia br.

Od listopada 2010 r. Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął ponadto przetargi związane z Geoportalem dotyczące: rozwoju metadanych (4 mln), bezpieczeństwa danych (1,7 mln) i, środowisko testowego (5,6 mln).

Źródło: GUGiK, BS


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
jasne Jaaasne...Tam gdzie pieniądze tam nie ma zbiegów okoliczności;)
odpowiedz zgłoś
wysypali się ... Wysypali się z tymi przetargami i rozstrzygnięciami. Ciekawe czy fakt, że to wszystko się pokazuje dopiero po konferencji elbląskiej jest zwykłym splotem okoliczności:)
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS