Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-20| GIS, Mapy, Firma, Software

„Spotkanie Użytkowników GIS” i 10-lecie firmy SHH


Kilkadziesiąt osób z całej Polski wzięło udział w trzecim dorocznym „Spotkaniu Użytkowników GIS”, zorganizowanym przez firmę SHH z Wrocławia. Jest to forum wymiany wiedzy i doświadczeń na temat projektów GIS i Systemów Informacji Przestrzennej i Technicznej wdrażanych przez SHH na bazie własnych rozwiązań oraz technologii firm Bentley Systems i Oracle.

Dwudniowe obrady (14-15 września) odbyły się w Spale (woj. łódzkie) i zgromadziły przedstawicieli branż sieciowych, administracji państwowej, zakładów przemysłowych oraz biur projektowych i geodezyjnych. Wzięli oni udział w sesjach problemowych prowadzonych przez organizatorów imprezy oraz partnerów i klientów SHH.

Ważnym punktem Spotkania była sesja podsumowująca doświadczenia zdobyte przez SHH w ciągu dziesięciu lat jej działalności w Polsce. Dorobek ten został przypieczętowany przyznaniem firmie statusu Bentley Preferred Partner oraz certyfikatu Centrum Kompetencyjne Oracle Spatial. Szczególnym wyróżnieniem dla firmy było specjalne podziękowanie od Lidii Wilniewczyc, zastępcy prezydenta Bydgoszczy, za owocną współpracę z miastem.
Spotkanie Użytkowników GIS zostało zorganizowane we współpracy z firmami: Oracle, Bentley Systems, iiyama oraz CRM. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czasopisma: "Nowoczesne Technologie w Przemyśle" oraz "e-BMP".

Więcej informacji

SHH Sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu działa od początku 1996 r. w sektorze GIS na rynku polskim i europejskim. SHH kieruje swoje usługi do firm zarządzających zasobami przestrzennymi oraz infrastrukturą techniczną. Głównymi odbiorcami są zakłady gazownicze, wodociągowe, energetyczne, kopalnie, huty, elektrownie, zarządy miast i gmin, pracownie urbanistyczne i biura projektowe. Firma realizowała projekty m.in. dla: GASAG AG, EnBW, Stadwerke Leipzig, Vattenfall Europe Berlin, Telefonia Dialog, KGHM Polska Miedź S.A., PMU Bydgoszcz. SHH posiada certyfikat jakości wg normy ISO 9001:2000. Obecnie spółka zatrudnia 60 osób.

Źródło: SHH


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS