wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-20| GIS, Mapy, Firma, Software

„Spotkanie Użytkowników GIS” i 10-lecie firmy SHH


Kilkadziesiąt osób z całej Polski wzięło udział w trzecim dorocznym „Spotkaniu Użytkowników GIS”, zorganizowanym przez firmę SHH z Wrocławia. Jest to forum wymiany wiedzy i doświadczeń na temat projektów GIS i Systemów Informacji Przestrzennej i Technicznej wdrażanych przez SHH na bazie własnych rozwiązań oraz technologii firm Bentley Systems i Oracle.

Dwudniowe obrady (14-15 września) odbyły się w Spale (woj. łódzkie) i zgromadziły przedstawicieli branż sieciowych, administracji państwowej, zakładów przemysłowych oraz biur projektowych i geodezyjnych. Wzięli oni udział w sesjach problemowych prowadzonych przez organizatorów imprezy oraz partnerów i klientów SHH.

Ważnym punktem Spotkania była sesja podsumowująca doświadczenia zdobyte przez SHH w ciągu dziesięciu lat jej działalności w Polsce. Dorobek ten został przypieczętowany przyznaniem firmie statusu Bentley Preferred Partner oraz certyfikatu Centrum Kompetencyjne Oracle Spatial. Szczególnym wyróżnieniem dla firmy było specjalne podziękowanie od Lidii Wilniewczyc, zastępcy prezydenta Bydgoszczy, za owocną współpracę z miastem.
Spotkanie Użytkowników GIS zostało zorganizowane we współpracy z firmami: Oracle, Bentley Systems, iiyama oraz CRM. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czasopisma: "Nowoczesne Technologie w Przemyśle" oraz "e-BMP".

Więcej informacji

SHH Sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu działa od początku 1996 r. w sektorze GIS na rynku polskim i europejskim. SHH kieruje swoje usługi do firm zarządzających zasobami przestrzennymi oraz infrastrukturą techniczną. Głównymi odbiorcami są zakłady gazownicze, wodociągowe, energetyczne, kopalnie, huty, elektrownie, zarządy miast i gmin, pracownie urbanistyczne i biura projektowe. Firma realizowała projekty m.in. dla: GASAG AG, EnBW, Stadwerke Leipzig, Vattenfall Europe Berlin, Telefonia Dialog, KGHM Polska Miedź S.A., PMU Bydgoszcz. SHH posiada certyfikat jakości wg normy ISO 9001:2000. Obecnie spółka zatrudnia 60 osób.

Źródło: SHH


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS