wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-04| GIS, Firma, Imprezy

Szkolenia z GIS dla planistów i urbanistów

Spółka 24GIS uruchamia organizację cyklicznych szkoleń otwartych z zakresu GIS. Obecnie dostępny jest czterodniowy kurs „ArcGIS w planowaniu przestrzennym”. Pierwsze szkolenia odbędą się w Warszawie w dniach 6-9 czerwca oraz 12-15 lipca 2011 r.


Szkolenia z GIS dla planistów i urbanistów

Celem kursu jest przygotowanie planistów i urbanistów do pracy w środowisku GIS. Program szkolenia powstał na bazie kilku lat doświadczeń w prowadzeniu kursów dla planistów i urbanistów m.in. z Biura Planowania Przestrzennego UM Kielce, UM Bełchatów, UM Opole, Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa. Konsultacji przy jego tworzeniu udzielili czynni urbaniści z redakcji urbanistyka.info. Szkolenie rekomendowane jest przez Akademię GIS tworzoną przez katowicki oddział Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Wszystkie ćwiczenia odbywają się w środowisku ArcGIS 10 z użyciem polskich danych. Zaletą szkolenia są małe, pięcioosobowe grupy. Całkowity koszt szkolenia wynosi 2760 zł netto. Dla osób, które zgłoszą swój udziału do 20 maja 2011 r. przewidziano zniżkę w wysokości 10%. W przyszłości firma 24GIS planuje rozszerzenie oferty o dodatkowe szkolenia otwarte z zakresu wykorzystania GIS w różnych dziedzinach.

Źródło: 24GIS SC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS