wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-09-19| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje, Imprezy

W 2007 r. wybory nowych władz IUGG


30 września r. upływa pierwszy termin nadsyłania kandydatur do objęcia najważniejszych stanowisk w Międzynarodowej Unii Geodezji i Geofizyki (IUGG) w kadencji 2007-11. W czasie posiedzenia, które odbędzie się w Peruggii (Włochy) w 2007 r., dokonany zostanie wybór władz IUGG.

Nową kadencję rozpoczną wtedy: prezydent, zastępca prezydenta, sekretarz generalny, skarbnik i 3 członków biura. Nazwiska kandydatów do objęcia tych funkcji mogą nadsyłać odpowiednie organizacje z państw członkowskich, członkowie władz unii i uprawnione do tego stowarzyszenia.

Prezydentem IUGG jest obecnie U. Shamir (Izrael), wiceprezydentem T. Beer (Australia), a sekretarzem generalnym J.A. Joselyn (Australia). Drugi termin nadsyłania kandydatur upływa 31 marca 2007 r.

Początki IUGG sięgają 1919 roku. W skład unii wchodzi obecnie 7 na wpół autonomicznych organizacji, w tym Międzynarodowa Asocjacja Geodezji (IAG).

Źródło: IUGG


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt