wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-27| Geodezja, GIS, Przetargi, Software

GUGiK: zamówienie dla TERYT-u

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg o wartości prawie 6 mln zł netto na budowę i wdrożenie systemu teleinformatycznego w ramach projektu TERYT 2.


GUGiK: zamówienie dla TERYT-u

Przedmiotem zamówienia jest m.in:
• opracowanie zasad organizacji i zarządzania realizacją zamówienia;
• opracowanie projektów funkcjonalnych i technicznych systemu;
• przeprowadzenie analizy i opracowanie wytycznych dla infrastruktury technicznej;
• wytworzenie i wdrożenie systemu;
• zasilenie magazynu danych;
• dostarczenie dokumentacji systemu;
• świadczenie usług asysty powdrożeniowej i usług gwarancyjnych przez okres co najmniej 24 miesięcy.

Szacunkowa wartość zamówienia to 5,844 mln zł; w tym zamówienie podstawowe: 3,896 mln zł i uzupełniające: 1,948 mln zł. Wadium wynosi 100 tys. zł.
Chętni do wykonania usługi muszą się wykazać wdrożeniem w ciągu ostatnich trzech lat kilku systemów informatycznych, m.in. systemu bazodanowego wartości co najmniej 3 mln zł brutto, w ramach którego wykonano podsystem GIS wraz z serwerem danych przestrzennych za minimum 1 mln zł.
Oferty można składać do 2 czerwca br. Kryteriami wyboru ofert będzie cena (80%) i okres gwarancji 20%. Zamówienie należy wykonać w ciągu roku.

Całkowita wartość projektu „TERYT 2 – Państwowy rejestr granic i powierzchni jednostek podziałów terytorialnych kraju” to 46 mln zł, z czego 30,7 mln przeznaczono na zamówienia podstawowe. Usługę mają wykonać do stycznia 2012 r. firmy: OPEGIEKA Elbląg i OPGK Kraków oraz konsorcja z liderami: OPGK Gdańsk i OPGK Olsztyn.
W marcu br. GUGiK wybrał ponadto ofertę firmy PLAN S.A z Warszawy w przetargu na monitoring i kontrolę jakości prac wykonywanych w ramach projektu TERYT 2 (początkowa szacunkowa wartość – 3 mln zł).

Źródło: GUGiK, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
abw teryt2 _ odp naprawdę "PRG prowadzą wojewodzi" - litości - WOJEWODZI ? a może tak słowniczek j. polskiego?
odpowiedz zgłoś
teryt2 jakie 3 lata? co tu robic przez 3 lata ? PRG prowadzą wojewodzi- ale wszystkie dane aktualne są w ośrodkach - wystarczy pozbierać, troche przeanalizowac , pewnie ze 2 zamierzyć w terenie giepeesem i wgrać to wszystko do jedej "bazy" - taka bogata i tajemnicza nazwa która ma robić za zasłone tego co jest do zrobienia :D . swoją drogą ciekawe że mggp aero startowało i nie wygrało a robia chyba jako podwykonawca - ciekawe ile jeszcze jest takich machlojek :D
odpowiedz zgłoś
ale bełkot! A tak - w ogóle to oświećcie mię, bo nie za bardzo kumam. w nagłówku: "ogłosił przetarg o wartości prawie 6 mln zł netto" - O.K. - i dalej : "Całkowita wartość projektu ?TERYT 2 ? Państwowy rejestr granic i powierzchni jednostek podziałów terytorialnych kraju? to 46 mln zł, z czego 30,7 mln przeznaczono na zamówienia podstawowe. Usługę mają wykonać do stycznia 2012 r. firmy: OPEGIEKA Elbląg i OPGK Kraków oraz konsorcja z liderami: OPGK Gdańsk i OPGK Olsztyn." - to w końcu 6 baniek, czy 46 ? i to do STYCZNIA 2012? - czyli prawie że w tym roku ? ( już to widzę) Biorąc pod uwagę tryb odwoławczsy od przetargu ( ha ha ha ) - to koniec imprezy widzę gdzieś tak za 3 lata !!! A te 40 baniek ? to GDZIE ?
odpowiedz zgłoś
do do tchórza [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA] - jeśli ten portal ma cokolwiek wspólnego z geodezją, to przyjmij do wiadomości że podobne "newsy" o milionach wywalonych z państwowej w końcu kasy ( czyli z NASZYCH podatków ) OBRAŻAJĄ społeczność geodetów, gdzie ceny za produkcję geodezyjną zostały zdołowane do wielkości przekraczających przyzwoitość. Gdzie wywala się miliony lekką ręką na podobne #$%!!oły, i ostatnio bardzo modne GISY - srisy. Projekty martwe już w założeniu, a grabiące i zawłaszczające w ordynarny sposób wyniki pracy geodetów właśnie. Inną rzeczą jest, że przetarg i tak "wygra" pociotek królika! "teryt2team" - kogo jesteś krewnym? - już wygrałeś? i wk.. cię yen post?
odpowiedz zgłoś
do tchórza kolego jesteś tchórzem - przedstaw się, zgłoś zastrzeżenia do specyfikacji, przedstaw w sposób jawny co ci się nie podoba albo idź z tym do najbliższego komisariatu lub komendy policji. Tchórz, tchórz, tchórz żygający jadem z za zasłony.
odpowiedz zgłoś
mega kasa wywalona w blotko :d firmy pozbierają dane z osrodkow dokumentacji :D uporzadkuja i zgarną 30baniek potem jeszcze 10baniek za sprawdzenie siebie nawzajem :d, a teraz pewnie intergraf lub hp po [TEKST USUNIETY PRZEZ ADMINISTRATORA] zgarnie lukratywny przetarg na oprogramowanie bo warunki są ładnie dopasowane :D !!! TERAZ POLSKA !!! kocham ten kraj
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS