wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-27| Przetargi, Instytucje

Lubelskie ogłasza przetarg na inżyniera projektu Regionalnej IIP

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił przetarg nieograniczony o wartości powyżej 193 tys. euro na świadczenie usług inżyniera projektu odpowiedzialnego za opiekę ekspercką w obszarze infrastruktury informacji przestrzennej oraz obsługę prawną i finansową projektu Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej. Oferty można składać do 17 maja 2011 r.


Lubelskie ogłasza przetarg na inżyniera projektu Regionalnej IIP

Zadania inżyniera projektu obejmują przygotowanie, organizację, nadzór, koordynację, doradztwo i zapewnienie zamknięcia całego procesu wdrożeniowego związanego z realizacją projektu Regionalnej IIP, tj.:
• doradztwo i nadzór przy opracowaniu dokumentacji technicznej,
• doradztwo i nadzór przy wdrażaniu i udział w odbiorze produktów projektu,
• doradztwo i udział w obsłudze finansowej dotyczącej współfinansowania projektu ze środków Unii Europejskiej,
• obsługę prawną,
• w uzgodnieniu z zamawiającym – zarządzanie projektem,
• doradztwo i udział w przeprowadzaniu procedur o udzielanie zamówień publicznych,
• kontrolę jakości na każdym etapie realizacji projektu,
• wykonywanie, w razie potrzeby innych czynności wynikających z zasad zarządzania projektami, a które są niezbędne do prawidłowej realizacji projektu w celu szeroko rozumianego zabezpieczenia interesu zamawiającego.

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich 3 lat wykonał:
• usługę lub usługi polegające na doradztwie lub zarządzaniu i doradztwie w projektach dotyczących wdrożeń systemów infrastruktury informacji przestrzennej po stronie zamawiającego – użytkownika systemów informacji przestrzennej, o łącznej wartości brutto nie mniejszej niż 400 tys. zł, w tym co najmniej jedną na rzecz administracji publicznej, przy czym co najmniej jeden projekt był zrealizowany ze środków UE dla Jednostek Administracji Publicznej oraz suma wartości projektów, przy których wykonawca wykonywał wskazane wyżej usługi jest nie mniejsza niż 8 mln zł brutto
• co najmniej jedną usługę polegającą na pełnieniu funkcji inżyniera lub menedżera projektu o charakterze wdrożeń rozwiązań informatycznych o wartości co najmniej 3 mln zł brutto;
• co najmniej jedną usługę obejmującą zaprojektowanie lub wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej/teletechnicznej (budowa/instalacja/modernizacja okablowania strukturalnego) obejmującej
łącznie: sieć LAN, główny punkt/węzeł dystrybucyjny wraz z sieciowym osprzętem aktywnym i pasywnym, o wartości usługi/roboty co najmniej 100 tys. zł brutto;
• co najmniej jedną usługę obejmującą zaprojektowanie lub dostawę z instalacją i konfiguracją środowisk serwerowych, pamięci masowych, systemów backupu i wirtualizacji o łącznej wartości co najmniej 2 mln zł brutto;
• usługi doradztwa prawnego polegające na wydaniu co najmniej dwóch pisemnych opinii prawnych (analiz/ekspertyz) z zakresu: prawa zamówień publicznych, prawa telekomunikacyjnego, prawa autorskiego, kodeksu postępowania administracyjnego, geodezji i kartografii.

Wadium: 10 tys. zł. Jedynym kryterium oceny ofert będzie cena. Termin wykonania zamówienia: do 31 grudnia 2013 r. Zamawiający przewiduje w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień uzupełniających stanowiących nie więcej niż 15% wartości zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień.

Projekt realizowany jest z IV osi priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne, działanie 4.1 Społeczeństwo Informacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Celem projektu jest zbudowanie regionalnej infrastruktury organizacyjno-technicznej danych przestrzennych, uwzględniającej wymogi ustawy z 4 marca 2010 r. o infrastrukturze informacji przestrzennej. Rezultatem projektu będzie wdrożenie rozwiązań umożliwiających udostępnianie i upowszechnianie wiarygodnych informacji o przestrzeni w województwie lubelskim, skutkujące usprawnieniem funkcjonowania administracji publicznej regionu, a docelowo również wzrostem konkurencyjności województwa oraz jego rozwojem gospodarczym. Odbiorcami informacji przestrzennej udostępnianej przez system Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Lubelskiego będą jednostki administracji publicznej rządowej i samorządowej, jednostki naukowo-badawcze, podmioty gospodarcze, a także użytkownicy indywidualni.

Źródło: UMWL


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS