wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-26| GNSS, Sprzęt, Imprezy

Technologiczne nowości na Trimble Express

Geotronics Polska, autoryzowany dystrybutor systemów pomiarowych dla geodezji marki Trimble zaprasza na Trimble Express 2011 – prezentację najnowocześniejszych technologii pomiarowych oraz terenowe warsztaty geodezyjne.


Technologiczne nowości na Trimble Express

Trimble Express 2011 odbędzie się w dniach 10-19 maja w sześciu lokalizacjach: Toruń (10 maja), Łódź (11 maja), Siedlce (12 maja), Rzeszów (17 maja), Katowice (18 maja) i Wrocław (19 maja). Wszyscy uczestnicy imprezy poznają najnowsze rozwiązania Trimble i wspólnie z ekspertami wypróbują ich wykorzystanie na specjalnie przygotowanych stacjach szlaku pomiarowego.

Szlak pomiarowy przygotowany przez Geotronics Polska to geodezyjny team building łączący pracę zespołową z nauką zastosowania instrumentów Trimble'a. Uczestnicy, podzieleni na geodezyjne dywizje, będą rywalizować w terenie pod okiem ekspertów Geotronics Polska o tytuł Mistrza systemów pomiarowych Trimble Express 2011. Na szlaku czekają stanowiska związane z wieloma zagadnieniami prac geodezyjnych – począwszy od najprostszych po specjalistyczne pomiary.

Rejestracja

Geotronics Polska jest wykonawcą systemu ASG-EUPOS, który bazuje na sieci naziemnych stacji referencyjnych obsługiwanych przez urządzenia marki Trimble.

Źródło: Geotronics Polska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Główny wykonawca ASG-EUPOS no mają się czym pochwalić! Działa jak żyleta - udała im się ta zmiana
odpowiedz zgłoś
??? koreańczycy też produkowali samochody z silnikami mercedesa ... i co z nich zostało ... same silniki
odpowiedz zgłoś
serwisant a kto to będzie serwisował jak się zwali ?
odpowiedz zgłoś
aproście też CHC, Stonex, Hi Target bo to płyty Trimble :-) Ale sobie Trimble babola strzelił z tymi płytami na świecie :-)
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS