wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-22| GIS, Software, Imprezy

Wkrótce konferencja Globemy

13. Międzynarodowa Konferencja „Więcej niż GIS” organizowana przez firmę Globema odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Warszawie.


Wkrótce konferencja Globemy
Spotkanie tradycyjnie będzie dotyczyło oprogramowania GIS w branżach sieciowych. W tym roku szczególny nacisk położony zostanie na przetwarzanie danych oraz oprogramowanie FME (Feature Manipulation Engine). Klienci firmy opowiedzą o swoich wdrożeniach, doświadczeniach i planach rozwoju. Przedstawione zostaną najnowsze produkty oraz technologie oferowane przez GE Smallworld i Globemę. Referaty i prezentacje będą się koncentrować wokół zagadnień dotyczących oszczędności operacyjnych, maksymalizacji wykorzystania zasobów, zwrotu z inwestycji dla systemów zarządzania majątkiem sieciowym, zapewnienia jakości usług.

W programie przewidziano warsztaty z prezentacjami produktów. W czasie sesji tematycznych zostaną zaprezentowane rozwiązania dla poszczególnych branż – telekomunikacji i CATV (Cable TV), elektroenergetyki i systemów płynowych. Podczas podsumowującej sesji plenarnej specjaliści z Globemy podzielą się doświadczeniami z projektów migracji danych z zastosowaniem narzędzi FME. Tegorocznymi premierami będą prezentacje pakietu aplikacji GE PowerOn Fusion wspomagających m.in. zintegrowane zarządzanie dystrybucją energii oraz nowej aplikacji GE Water Office do zarządzania infrastrukturą wodno-kanalizacyjną.

Pokazane zostaną przypadki zastosowań branżowych systemu klasy Work Force Management, na przykładzie wdrożeń aplikacji GE Field Force Automation (FFA) w telekomunikacji, energetyce i gazownictwie. Konferencji będzie towarzyszyć wystawa, na której eksperci zademonstrują na żywo wszystkie rozwiązania omawiane podczas konferencji.

Zgłoszenia udziału do 27 maja. Wykłady po angielsku będą tłumaczone symultanicznie na polski.

Źródło: Globema


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS