Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-19| GNSS, Mapy, Sprzęt, Firma

TomTom ONE w nowej wersji już dostępny w Polsce


Na naszym rynku pojawił się niedawno TomTom ONE v2. Jest to nowy odbiornik GPS przeznaczony do nawigacji samochodowej. Na kartach SD dostępne są m.in. mapy Polski (pokrycie 26%), Czech (99%), Słowacji (16%) i Węgier (40%) uwzględniające numerację budynków.

TomTom ma kolorowy dotykowy wyświetlacz, z telefonem komórkowym może się łączyć dzięki technologii Bluetooth. Urządzenie dostarcza kierowcy głosowych wskazówek nawigacyjnych (do wyboru w kilku językach).
Ponadto kierowcy mają dostęp do dodatkowych usług:

TomTom Plus – z prognozą pogody, aktualizowaną o warunki na drodze; TomTom HOME – oprogramowanie pozwalające efektywnie zarządzać zawartością danych pomiędzy komputerem a odbiornikiem, pozwala także nagrywać dźwięki.

Sugerowana cena wynosi 1399 zł brutto.

Źródło: ViDiS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS