wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-14| GIS, Przetargi

Powiat olkuski zbuduje SIP

Starostwo Powiatowe w Olkuszu ogłosiło przetarg nieograniczony na budowę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej dla Powiatu Olkuskiego wraz z dostawą, instalacją oraz konfiguracją sprzętu i oprogramowania. Szacunkowa wartośc zamówienia wynosi 1,1 mln zł netto.


Powiat olkuski zbuduje SIP

Ze względu na specjalistyczny charakter systemu oraz krótki termin realizacji projektu (od 26 maja 2011 r. do 15 listopada 2011) zamawiający oczekuje dostarczenia rozwiązania sprawdzonego w innych wdrożeniach.

Wykonawcy muszą też m.in. wykazać, iż w okresie ostatnich 3 lat:
• wdrożyli przynajmniej dwa geoportale dostępne publicznie lub system informacji przestrzennej oparty na hurtowniach danych oraz serwerach mapowych, posiadających zaimplementowaną usługę WMS (ang. Web Map Service) w zakresie polegającym na udostępnianiu obrazów map dla zewnętrznych aplikacji/serwisów internetowych zrealizowane w jednostkach administracji samorządowej o wartości stanowiącej łącznie minimum 700 tys. zł brutto;
• wdrożyli co najmniej dwa systemy GIS/SIP z wykorzystaniem hurtowni danych przestrzennych wyposażonej w bazę danych Oracle oraz serwer danych przestrzennych, zaoferowany przez Wykonawcę do zrealizowania niniejszego zamówienia, o wartości jednego z nich minimum 500 tys. zł brutto, zrealizowane w jednostkach administracji samorządowej; przy weryfikacji tego warunku zamawiający nie będzie uwzględniał zadań typu: tworzenie map geodezyjnych, pól zagospodarowań, zakładanie i modernizacja ewidencji gruntów i budynków, itp.,
• wdrożyli co najmniej dwa katalogi metadanych udostępniające usługę katalogową zgodnie z zasadami wdrażania INSPIRE (INSPIRE Metadata Implementig Rules),
• wdrożyli co najmniej 1 portal związany z zarządzaniem kryzysowym lub bezpieczeństwem publicznym;
• wykonali co najmniej jedną dostawę i instalację w siedzibie odbiorcy obejmującą serwery z oprogramowaniem operacyjnym i bazodanowym, na jednorazową kwotę nie mniejszą niż 80 tys. zł.

Oferty mozna składać do 25 maja 2011 r. Wymagane wadium: 15 tys. zł.

Zamówienie jest realizowanie w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, I Oś Priorytetowa „Warunki dla rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy”, Działanie 1.2 „Rozwój społeczeństwa informacyjnego” i współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 75% kosztów projektu.

Źródło: TED


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS