wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-14| Teledetekcja, Przetargi

Kto wykona ortofotomapę Łodzi?

Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi rozstrzygnął przetarg na dostawę zdjęć lotniczych w rozdzielczości 10 cm, numerycznego modelu terenu oraz ortofotomapy miasta.


Kto wykona ortofotomapę Łodzi? <br />
fot. MODGiK w Łodzi
fot. MODGiK w Łodzi

Zamawiający gotowy był wyłożyć na zamówienie 250 tys. zł brutto. Jedynym kryterium wyboru najlepszej oferty była cena. Po kilku przetargach na ortofotomapę z rzędu wygranych przez MGGP Aero tym razem zamówienia udzielono konsorcjum w składzie GeoInvent SA z Warszawy i Fotokart ze Szczecina. Prace dla MODGiK zrealizuje ono za 180 tys. zł. Łącznie w postępowaniu złożono 7 ofert, z czego jedną odrzucono (o wartości 178 tys. zł), a najdroższa opiewała na 0,5 mln zł.

Źródło: BZP, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
fotogis dmc i pryzmat dali cenę 178 000 zł to był spory temat jak na takie pieniądze, miejmy nadzieję, że Zamawiający będzie potrafił wyegzekwować jakość usług zgodnie z SIWZem a nie ceną ;)
odpowiedz zgłoś
ten odrzucony Prawo zakazuje publikowania informacji o uczestnikach odrzuconych...
odpowiedz zgłoś
Wyniki? Można prosić dokładne wyniki, z adnotacja kogo ofertę odrzucono? jakie były ceny innych konsorcjów?
odpowiedz zgłoś
za free jeszcze trochę i takie "cuda" będzie można dostać za 1zł w markecie...
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS