wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-08| Geodezja, GIS, Przetargi

Mikołów zamawia GIS

Gmina Mikołów ogłosiła przetarg o szacunkowej wartości 7 mln zł na budowę systemu informacji o terenie.


Mikołów zamawia GIS <br />
fot. UM Mikołów
fot. UM Mikołów
Przedmiotem zamówienia jest:
• budowa systemu informacji o terenie (dostarczenie aplikacji, opracowanie warstw tematycznych wdrożenie, uzupełnienie danymi, integracja systemu obiegu dokumentów, szkolenia) – szacunkowa wartość 5,173 mln zł,
• zakup, dostawa i konfiguracja sprzętu teleinformatycznego o szacunkowej wartość 1,828 mln zł.

Przetarg związany jest z realizacją projektu „Budowa zintegrowanego systemu zarządzania gminami powiatu mikołowskiego i powiatem mikołowskim w oparciu o system informacji o terenie (GIS)” realizowanym w ramach Programu Rozwoju Subregionu Centralnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Oferty należy składać do 18 maja. Wadium: 170 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Przewidywany termin realizacji zamówienia upływa w listopadzie 2012 roku.

Źródło: Gmina Mikołów


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Mikołów GIS Ciekawe kto wygra i to wdroży....zobaczymy pod koniec maja. Swoją drogą termin realizacji do listopada wydaje mi się zbyt krótki jak na taki projekt i zakres prac za 7 baniek(chyba że wcześniej już zostało coś ugadane).
odpowiedz zgłoś
GIS pod strzechy Kto pisał ten SIWZ? bo odnoszę wrażenie że jest to rozbudowana kopia SIWZ-u, niedawnego przetargu na gis w Tarnobrzegu... Wymagania dość specyficzne jakby pod firmę z Katowic na G
odpowiedz zgłoś
nareszcie Nareszcie władze mojego miasta robią coś pożytecznego z kasą. Te pieniądze na pewno przyniosą w przyszłości wymierne korzyści dla całego powiatu. Tylko żeby nie skończyło się na tym ze przetarg wygra jakaś firemka co da najniższą ofertę i spartoli cały projekt. Z doświadczenia wiem, że jakość wykonania tego typu aplikacji często bywa słaba nie mówiąc już aktualności i staranności przy wprowadzaniu danych to priorytet. Ciekawe czy była by szansa się zaangażować w tworzenie tego lub w przyszłości przy obsłudze :). Zobaczymy kto wygra przetarg :)
odpowiedz zgłoś
Fajnie !!! A będzie nowy geoportal czy zostaną przy starym?
odpowiedz zgłoś
wow niezła kasa jak na gminę za portal mapowy i kilka modułów. jak widać samorządowcy widzą przyszłość w pakowaniu kasy w GIS. Dla naszej branży dobrze to wróży. natomiast co do wykonana - treści siwz - to wstyd, że nikt nie poświęcił minuty na takie sformułowanie wymagań, żeby nie wskazywały na wykonawcę:) Ciekawe ile projektów za milion było ostatnio robionych? I dlaczego trzeba koniecznie było zrobić migrację danych z systemów różnych producentów minimum dla obszaru powiatu? a nie lepiej od razu województwa?
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS