wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-08| GIS, Software

Bentley prezentuje pakiet Map V8i

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami firma Bentley Systems uporządkowała swoje aplikacje geoprzestrzenne w nowym pakiecie Bentley Map. Producent zachwala, że jest to jedyne na rynku oprogramowanie desktop GIS oferujące pełną wizualizację i edycję trójwymiarowych danych o infrastrukturze.


Bentley prezentuje pakiet Map V8i
Pakiet w wersji V8i (SELECTseries 2) składa się z trzech aplikacji:
• Bentley Map PowerView – oferującej podstawowe narzędzia do edycji i wizualizacji danych przestrzennych,
• Bentley Map – do tworzenia, edytowania, analizowania i utrzymywania danych przestrzennych,
• Bentley Map Enterprise – obok narzędzi oferowanych przez powyższe programy umożliwia m.in. zarządzanie danymi rastrowymi, teksturowanie modeli, konwersję danych i współpracę z bazami Oracle Spatial.

Wszystkie produkty pakietu Bentley Map oferują ponadto obsługę danych w trzech wymiarach i są kompatybilne z oprogramowaniem ProjectWise.

– Pakiet Bentley Map wyróżniają dwa elementy: umożliwia on tworzenie danych przestrzennych z dokładnością inżynierską i jednocześnie traktuje dane 2D i 3D z jednakową wirtuozerią – zachwala nowy produkt dyrektor marketingu w Bentley Systems Richard Zambuni.

Oprogramowanie Bentley Map zastąpi aplikacje: Bentley PowerMap Field, Bentley PowerMap, Bentley PowerDraft for Mapping, Bentley Cadastre oraz Bentley CADscript.

Źródło: Bentley Systems, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS