wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-07| Geodezja, Ludzie, Imprezy

Wystawa prac Anny Siłuch

Od jutra w Muzeum Regionalnym w Piasecznie będzie można obejrzeć malarstwo i grafikę Anny Siłuch.


Wystawa prac Anny Siłuch <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Autorka jest z zawodu geodetką, pracuje w Wydziale Geodezji i Katastru w starostwie w Piasecznie. Z okazji 10-lecia pracy twórczej zaprezentowanych zostanie dwadzieścia prac – obrazy olejne i grafika. W piątek (8 kwietnia, godz. 18.00) odbędzie się wernisaż.
Wystawa potrwa do 29 kwietnia.

Muzeum Regionalne w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10 (tel. 22 737 23 99)

JP


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
:) Chociaż nie jestem tym samym "geo", który napisał o geomistrzostwach i geozlotach, to w pełni podpisuję się pod jego słowami. Do mnie należą 2 pierwsze komentarze z nickiem "geo". Panie Geodeto: nie wiem jak to się ma do "wydażeń" związanych z geodezją, ale wiem, że czasem warto wystawić czubek nosa poza pracę i geodezyjny światek leśnych dziadków. Odrobina kultury czy literatury na pewno wspomogłaby ogólny rozwój duchowo-intelektualny i może słowo "wydażenie" udałoby się poprawniej napisać... Miłego weekendu.
odpowiedz zgłoś
Rzeczywiście masz problemy mentalne. Jesteś jeden a podszywasz się pod całą armię geodetów, obrażając ich (nas) swą ciemnotą. I to by było na tyle w tym temacie.
odpowiedz zgłoś
do geo Nie chce mi się z Tobą gadać jak nie rozumiesz o czym piszę.
odpowiedz zgłoś
drogi geodeto Jeśli założysz swoje prywatne forum to będziesz umieszczał tam informacje które uważasz za ważne, tutaj rządzi redakcja geodety, zamieszcza to co uważa za stosowne. Dobrze się stało że geoforum o tym poinformowało. Pewnie geodeto nie masz nic do zaoferowania więc tak to cię zdenerwowało. Nic polecał nie będę, ponieważ sam musisz dojrzeć do tego co oglądasz czy słuchasz. Masz rozum to go użyj, nie czekaj na gotowe recepty.
odpowiedz zgłoś
do geo Oczywiście że nie samą praca człowiek żyje. Ale informacje o tym co robia geodeci po pracy to nie to forum. jeśli tak to informujmy o wszystkich premierach książek Edwarda Redlińskiego - to też geodeta. A tak wogóle to może Pan/Pani napisze i poleci coś ciemnym geodetom.
odpowiedz zgłoś
Gratuluję Niektórzy robią coś pozytywnego po pracy, inni tylko wyrażają swoje niezadowolenie ze wszystkiego. Jak już ktoś napisał wcześniej nie samą pracą człowiek żyje. Jakoś ci malkontenci nie przyczepiają się do różnego rodzaju geomistrzostw, geozlotów i innych geopikników gdzie dodatek geo jest okazją do spotkania się geodetów. Może na samą myśl o muzeum dostają drgawek ? Panowie nie włączajcie po pracy telewizora tylko wybierzcie się do teatru/muzeum/filharmonii to naprawdę nie boli. Jeszcze raz gratuluję docenienie twórczości.
odpowiedz zgłoś
wydarzenie Jak to się ma do wydażeń związanych z geodezją? Czy teraz wszyscy będziemy informować o swoim hobby?
odpowiedz zgłoś
Bez przesady Nie samą pracą człowiek żyje. Czego Panu z całego serca życzę.
odpowiedz zgłoś
O Tak! Namalujmy kataster! Namalujmy DTM! Namalujmy INSPIRE! WFS do galerii! WMS na wystawy! Oscar dla EGIB!
odpowiedz zgłoś
Brawo Brawo Pani Anno, uzdolnieni geodeci wychodźcie z cienia! Na pewno jest wśród nas wielu artystów - malarzy, muzyków, rękodzielników! Może jakaś namiastka galerii?
odpowiedz zgłoś
10 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS