wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-07| GNSS, Sprzęt

Spectra Precision prezentuje Epoch 50

Oferta należącej do Trimble’a marki Spectra Precision rozszerzyła się o odbiornik GNSS Epoch 50. Choć z wyglądu niczym nie różni się od starszego brata, Epoch 35, to oferuje o wiele lepsze możliwości pomiarowe.


Spectra Precision prezentuje Epoch 50

Epoch 50 GNSS śledzi do 220 kanałów GPS (w tym nowe kanały L2C i L5) i GLONASS (L1 i L2). Dla porównania Epoch 35 odbierał tylko 24 kanały. Epoch 50 można wykorzystać zarówno jako stację bazową, odbiornik ruchomy współpracujący z sieciami stacji referencyjnych, jak i sprzęt do pomiarów statycznych. Za łączność odpowiadają wbudowane modemy radiowy, Bluetooth oraz zewnętrzny GSM/GPRS.

Klienci mają do wyboru trzy modele kontrolerów – Spectra Precision Ranger 3, Nomad i Recon. Każdy wyposażony jest w oprogramowanie polowe Spectra Precision Survey Pro. W zestawie z odbiornikiem znajduje się także oprogramowanie do postprocessingu Spectra Precision Software Office.

Jak powiedział Joe Denniston, wiceprezes Spectra Precision, system Epoch 50 GNSS jest przeznaczony do profesjonalnych pomiarów w codziennej pracy geodetów. Oferuje on wysoką jakość, sprawność i niezawodność, pozostając przy tym niedrogą inwestycją.

Epoch 50 GNSS ma wejść do sprzedaży jeszcze tej wiosny.

Źródło: Trimble, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
epoch 35 tylko 24 kanały? a mnie sprzedawca przekonywał, że epoch 35 ma 72 kanały chociaż w kilku miejscach znalazłem informacje, że ma 54, a tu niespodzianka i faktycznie ma tylko 24 ... trudno się w tym połapać. Może 50 też ie ma 220?
odpowiedz zgłoś
Stare jak nowe. Najwyraźniej Trimble szykuje jakieś nowinki skoro stare bebechy przepakowują w nowe bety.
odpowiedz zgłoś
GNSS, Sprzęt I znowu będzie wciskanie, że to to samo co Trimble tylko 20 tys tansze... ech dlaczego polacy są tacy naiwni...
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
Wg Apogeo to jest Trimble, a nie Spectra? nie ma jak naciąganie nieświadomych klientów
 1 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS