wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-07| GIS, Instytucje

Tarnobrzeg zamawia GIS

Miasto Tarnobrzeg ogłosiło przetarg wartości 970 tys. zł netto na utworzenie i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania Gminą Tarnobrzeg bazującym na systemie informacji o terenie.


Tarnobrzeg zamawia GIS

Systemu ma powstać na bazie działającej numerycznej mapy miasta i być podstawą do zarządzania miastem. Zamówienie obejmuje:
— opracowanie projektu technicznego wdrożenia GIS wraz z polityką bezpieczeństwa,
— budowę i wdrożenie modułów graficznych i opisowych,
— budowę i wdrożenie nowych modułów internetowych z uwzględnieniem obecnie istniejącego geoportalu,
— budowę i wdrożenie modułu wymiany danych GIS z systemem obiegu dokumentów EDICTA oraz szkolenia.

Ubiegający się o zamówienie musi się wykazać wdrożeniem: co najmniej 1 systemu geoinformacyjnego bazującego na serwerze mapowym i usługach typu WMS o wartości brutto min. 700 tys. zł, co najmniej 1 systemu geoinformacyjnego (GIS, SIP lub SIT) dla urzędu miejskiego lub gminy oraz portalów geoinformacyjnego dla jednostek samorządu gminnego/powiatowego.

Jedynym kryterium wyboru ofert będzie cena. Termin składania dokumentów: 12 maja. Czas realizacji: od początku czerwca do końca września 2011 r.. Wadium: 20 tys. zł.

W styczniu br. ruszył geoportal Tarnobrzega.

Źródło: UM Tarnobrzeg, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
GIS pod strzechy Raczej GEOBID.... Jednak kilka firm już działa na rynku w tej branży i się okaże jaka będzie walka na ceny
odpowiedz zgłoś
jaka to firma na G? kto to może być?
odpowiedz zgłoś
WebGIS Po przeczytaniu specyfikacji/wskazania nasuwa mi się tylko jedna nazwa na G
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS