Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Geoludzie


ABCDFGHJKLMNOPRSŚTWZŻ

Stanisław Różanka 1927-2018


Geodeta, nauczyciel z 40-letnim stażem, związany z tzw. Warszawską Szkołą Geodezyjną im. Stanisława Kluźniaka, współautor programów nauczania dla zawodu technik geodeta.

Stanisław Edward Różanka urodził się 26 października 1927 r. w Gorlicach. Z wykształcenia geodeta, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Był nauczycielem geodezyjnych przedmiotów zawodowych w Warszawskiej Szkole Geodezyjnej w latach 1962-2001 (obecnym Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowym w Warszawie). Przez lata współtworzył programy nauczania i podstawy programowe dla zawodu technik geodeta. Został wyróżniony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Zmarł 26 maja 2018 r. w wieku 90 lat

Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS