Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Geoludzie


ABCDFGHJKLMNOPRSŚTWZŻ

Stanisław Latoś 1934-2016


Wieloletni pracownik Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie. Urodził się 13 maja 1934 r. Obszar jego zainteresowań naukowych obejmował m.in. osnowy geodezyjne, geodezyjną obsługę gospodarki nieruchomościami, zagadnienia prawne związane z szacowaniem nieruchomości. W 1964 r. obronił pracę doktorską. W 1985 r. uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego, a w 1997 r. – tytuł profesora nauk technicznych. Był laureatem licznych nagród. Otrzymał m.in. medal „Za zasługi dla Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Akademii Rolniczej we Wrocławiu” (2004 r.).

Zmarł 5 grudnia 2016 r. w wieku 82 lat

Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS