wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Miesięcznik GEODETA


Magazyn Geoinformacyjny GEODETA jest największym i najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.

Dostarcza Czytelnikom informacji na temat najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych w kraju i za granicą, informuje o pracach polskich naukowców, zmianach w prawie oraz sytuacji panującej na krajowym rynku geoinformacji. Nie ucieka od tematów trudnych i spraw bulwersujących środowisko. Publikuje także artykuły o tematyce historycznej. Jest jedynym niezależnym pismem w naszej branży.

Miesięcznik GEODETA ukazuje się nieprzerwanie od czerwca 1995 roku. Dociera do blisko 6 tysięcy czytelników.

Redaktorem naczelnym czasopisma jest Katarzyna Pakuła-Kwiecińska

Jak kupić GEODETĘ?

Najłatwiej skorzystać z prenumeraty. Oferujemy ją zarówno w wersji elektronicznej, jak i tradycyjnej (papierowej). Prenumeratę cyfrową można kupić na naszym portalu egeodeta24.pl. W tym przypadku tuż po ukazaniu się nowego wydania otrzymują Państwo mailowo informację o pliku PDF do pobrania. W prenumeracie tradycyjnej miesięcznik wysyłany jest pocztą, a koszty wysyłki uwzględnione są w cenie – zamówienie można złożyć przez formularz. Podstawowy okres prenumeraty to rok, ale można wybrać również na inny okres, a także kupować pojedyncze egzemplarze bieżące i archiwalne.

GEODETA dostępny jest również w sieciach największych kolporterów (Garmond, Kolporter, Ruch).

W najnowszym wydaniu

Bezpłatne korzystanie z internetowego Archiwum GEODETY

Do tej pory ukazało się już ponad 300 wydań GEODETY zawierających łącznie kilka tysięcy obszernych artykułów o różnorodnej tematyce. Skróty poszczególnych materiałów wszyscy mogą przeglądać bez ograniczeń w internetowym Archiwum GEODETY.

Natomiast prenumeratorzy GEODETY (aktualna prenumerata papierowa lub cyfrowa wykupiona na co najmniej 12 miesięcy) mogą bezpłatnie ściągać pliki z artykułami z internetowego Archiwum GEODETY obejmującego wszystkie lata z wyjątkiem roku bieżącego. Warunkiem jest założenie konta i potwierdzenie rejestracji przez Redakcję.

Korzystanie z archiwum jest proste. Po zalogowaniu i wyszukaniu artykułu należy kliknąć ikonę pliku PDF. Uwaga! Archiwum wyposażone jest w blokadę uniemożliwiającą hurtowe pobieranie.

Jak wyszukać artykuł?

Do sprawnego i szybkiego przeszukiwania bogatego Archiwum GEODETY polecamy narzędzie zaawansowanego wyszukiwania, w którym wystarczy zaznaczyć opcję „GEODETA i NAWI spis treści”. Artykuł można odszukać przez tytuł, nazwisko autora lub powiązane słowa kluczowe. Narzędzie pozwala też zawęzić wyszukiwanie do konkretnego roku.

Reklama

Chcesz wypromować swój produkt, usługę lub firmę w branży geodezyjnej i kartograficznej? Wykup reklamę w GEODECIE! Szczegółowe warunki i cennik dostępne w dziale Reklama.

Kontakt

Masz pytania lub propozycje tematów do GEODETY? Zapraszamy do kontaktu z Redakcją!

Redakcja miesięcznika GEODETA
ul. Narbutta 40/20
02-541 Warszawa
tel./faks (22) 849-41-63, 646-87-44
e-mail: redakcja@geoforum.pl


Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS