Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Kujawsko-Pomorskie, Nakło nad Notecią

KMS GEODEZJA mgr inż. Michał Siejna


Dąbrowskiego 6
89-100 Nakło nad Notecią
kom. 781878778

kmsgeodezja@gmail.com
www.geodeta-naklo.pl
KMS GEODEZJA mgr inż. Michał Siejna

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Jesteśmy firmą geodezyjną. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie geodezji i kartografii. Oferujemy fachową i kompletną obsługę geodezyjną, wysoką jakość usług oraz elastyczne podejście do zleceń. Założycielem, a zarazem prezesem firmy jest mgr inż. Michał Siejna, który razem z zespołem wykwalifikowanych specjalistów działa na rynku od 2011 r., w tym od 2018 r. prowadzi własną działalność. KMS Geodezja ma na koncie 100-150 realizacji rocznie. Wśród nich można wyróżnić kilka większych m.in. geodezyjną obsługę inwestycji Rewitalizacji Zabytkowego Parku w Witosławiu. Firma prowadzi działalność na terenie 3 powiatów: nakielskiego, bydgoskiego oraz żnińskiego, a jej stacjonarna siedziba mieści się w Nakle nad Notecią (ul. Dąbrowskiego 6 - wejście od ulicy gimnazjalnej). W celu uzyskania indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu!


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS