Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Małopolskie, Kraków

OnGeo.pl


Józefa Marcika 4
30-443 Kraków
tel. (48) 506 640 448
kom. 506 640 448

kontakt@ongeo.pl
ongeo.pl
OnGeo.pl

 • wycena nieruchomości
 • teledetekcja, fotogrametria
 • zdjęcia lotnicze i satelitarne (sprzedaż)
 • GIS (systemy, software, dane)
 • software (sprzedaż)
 • opis :

  OnGeo.pl to zestaw innowacyjnych narzędzi online. Dzięki nim zyskujesz dostęp do informacji na temat lokalizacji każdej nieruchomości w Polsce. Firma OnGeo jest właścicielem największej zharmonizowanej bazy danych przestrzennych w Polsce, dostępnej online. Usługi OnGeo w zakresie dostępu do danych przestrzennych skierowane są do różnych branż m.in. do inwestorów farm fotowoltaicznych, architektów, geodetów, deweloperów, pośredników nieruchomości. W skład platformy OnGeo wchodzi: 1. OnGeo Raporty o terenie (https://ongeo.pl/raporty) Narzędzie analityczne generujące zestawienia i mapy dotyczące wskazanego terenu z punktu widzenia inwestycyjnego i poznawczego terenu. W ciągu pięciu minut możliwe jest wygenerowanie raportu o danej działce / terenie zawierającego informacje o aktualnych MPZP, potencjalnych zagrożeniach: terenach zalewowych, osuwiskach, zanieczyszczeniu powietrza i wiele innych. 2. OnGeo Agro (https://agro.ongeo.pl) OnGeo Agro to serwis, dzięki któremu udokumentujesz szkody wyrządzone np. przez zwierzęta, czy suszę. Wykonujemy precyzyjne pomiary teledetekcyjne, które następnie przetwarzamy i analizujemy. Wprowadzając dodatkowe dane stworzysz protokół oszacowania szkody wraz ze szczegółowym załącznikiem mapowym obrazującym skalę zniszczeń. 3. OnGeo API (https://api.ongeo.pl) Serwis udostępniający usługi, interaktywnej mapy, wyszukiwarek działek i adresów oraz wiele innych przydatnych narzędzi mapowych i lokalizacji. 4. OnGeo Blog (https://blog.ongeo.pl) Serwis informacyjny, publikacja artykułów, w których szczegółowo opisujemy dostępne w platformie OnGeo.pl usługi.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS