wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Szukaj firmy geodezyjnej


Ogólnopolska baza firm z branży: geodezji, kartografii, systemów informacji geograficznej (GIS), fotogrametrii i teledetekcji. Poszkujesz wykonawcy pracy geodezyjnej (map do celów prawnych i projektowych, inwentaryzacji powykonawczych, tyczenia itp.), dostawcy danych przestrzennych, sprzętu lub oprogramowania pomiarowego czy serwisu? Skorzystaj z naszej mapy i wyszukiwarki.

By bezpłatnie dodać do bazy wlasne przedsiębiorstwo lub zmodyfikować wpis, wypełnij formularz. Jeśli chcesz usunąć firmę z bazy, napisz na adres geoforum@geoforum.pl.


Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

GEOKART Gregorczyk & Wołowicz Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych


Wysocka 51
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (62) 735-66-16
kom. 506 184 025

geokart@kl.onet.pl
www.geodezjawielkopolska.com.pl
GEOKART Gregorczyk & Wołowicz Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych

opis :

Nasza firma geodezyjna wykonuje pełny zakres usług związanych z geodezją. Wykonujemy mapy do celów projektowych. Wykonujemy mapy numeryczne pełnej treści w zakresie SIT, mapy wektorowe dla systemów CAD w formatach DWG i DXF. Zajmujemy się pełną obsługą geodezyjną budowy dróg. Wykonujemy podziały i scalenia nieruchomości, sporządzamy dokumentację do celów prawnych. Do realizacji naszych prac wykorzystujemy precyzyjny, zaawansowany technologicznie sprzęt pomiarowy w tym technologię GPS w trybie RTK. Posiadamy doświadczoną kadrę inżynierów geodetów. Oferta naszego biura geodezyjnego: ? Mapy do celów projektowych, również w postaci numerycznej ? Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych i inżynierskich ? Tyczenie budynków ? Tyczenie sieci uzbrojenia terenu oraz innych urządzeń infrastruktury technicznej ? Geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze budowli i urządzeń podziemnych ? Pomiary geodezyjne odkształceń i przemieszczeń budowli ? Pomiary kontrolne jezdni podsuwnicowych ? Podziały i rozgraniczenia nieruchomości ? Sporządzanie dokumentacji do celów prawnych (wykup nieruchomości) ? Wykonujemy odnowy i modernizacje ewidencji gruntów i budynków. Szukają Państwo doświadczonej firmy geodezyjnej, która wykonuje pełny zakres usług geodezyjnych oraz usług kartograficznych? Zapraszamy do podjęcia współpracy z Geokartem z Ostrowa Wielkopolskiego. Nasze mapy geodezyjne wykonywane są według najnowszych technologii. Oferujemy możliwość dostarczenia map w wersji papierowej lub elektronicznej.


uaktualnij danefirmy

firma
miasto
kategoria
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS