Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Mazowieckie, Sulejówek

GeoPixel UAV


ul. Starych Dębów 20
05-070 Sulejówek
kom. 606 296 568

michal.uav@gmail.com
https://www.geopixel.pl
GeoPixel UAV

 • teledetekcja, fotogrametria
 • zdjęcia lotnicze i satelitarne (sprzedaż)
 • software (sprzedaż)
 • opis :

  Zajmujemy się wykorzystaniem dronów w geodezji oraz pomiarach, tworzymy mapy, badamy objętości hałd a także wykonujemy pomiary batymetryczne zbiorników wodnych. Do prac wykorzystujemy między innymi płatowce z systemem GPS RTK, przy pomocy których jesteśmy w stanie mapować duże obszary znacznie szybciej niż przy pomocy zwykłych dronów, na pokładzie mamy Sony A6000 dzięki czemu możemy szybko mapować z dokładnością 2,5cm Pracujemy praktycznie na każdym obszarze, od miast do obszarów leśnych. Pracujemy także na zbiornikach wodnych, wykorzystując naszą platformę batymetryczną do tworzenia map batymetrycznych. Wykonujemy także usługi inspekcji farm wiatrowych i fotowoltaicznych przy użyciu dronów.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Apeks skanuje zabytkowe młyny
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS