Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Śląskie, Tychy

TERRA Usługi Geodezyjne


Zaręby 41
43-100 Tychy
kom. 505 955 041

terra-geodezja@outlook.com
https://www.facebook.com/TERRA-Us%C5%82ugi-Geodezyjne-101067261564518/
TERRA Usługi Geodezyjne

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych obejmujących między innymi: Dla klientów indywidualnych: - mapy do celów projektowych - tyczenia budynków i budowli - tyczenia sieci uzbrojenia terenu - powykonawcze pomiary inwentaryzacyjne budynków oraz sieci uzbrojenia terenu Dla firm: - kompleksowa obsługę inwestycji budowlanych - geodezyjne opracowanie projektów budowlanych - badanie przemieszczeń, odkształcen i pionowości obiektów - pomiary hal przemysłowych i suwnic - pomiary specjalne na potrzeby przygotowania inwestycji budowlanych - pomiary obiętości materiałów i wyrobisk - szkolenia pracowników firm budowlanych w zakresie obsługi niwelatora i innych Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, nasza oferta jest elastyczna - dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Jeżeli masz pytanie - zadzwoń!


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS