Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Małopolskie, Krzeszowice

GEODOM


Ul. Szarych Szeregów 1 lok.1
32-065 Krzeszowice
tel. (12) 2823183
kom. 506645670

spgeo@interia.pl

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • biegły sądowy z zakresu geodezji
 • opis :

  Firma GEODOM Przedsiębiorstwo Geodezyjne I Inwestycyjne Sebastian Prochowski uzyskała certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA. Certyfikat przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów oraz kontrahentów. Proces certyfikacji opiera się o innowacyjną metodę określania wskaźnika opinii i zaufania przy użyciu nowoczesnych technologii informatycznych. Certyfikat nadany jest za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów. Firma wykonuje szeroki zakres prac geodezyjnych i inwestycyjnych takich jak: mapy do celów projektowych, tyczenia, obsługi inwestycji, inwentaryzacje, podziały nieruchomości, rozgraniczanie nieruchomości, wznowienia znaków granicznych, wyznaczenia granic działek, wykazy synchronizacyjne, opracowania dla celów prawnych, obmiary dla samodzielności lokali.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS