Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Kujawsko-Pomorskie, Kowal

Przedsiębiorstwo Geodezyjne GEOSURV Tomasz Trafisz


Sadowa 7
87-820 Kowal
kom. 509-929-615

pg.geosurv@gmail.com
www.geosurv.eu

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Firma GEOSURV posiada siedzibę na terenie powiatu włocławskiego jednak wykonujemy prace na terenie całego kraju. Dla Klienta indywidualnego: Zakres wykonywanych prac na potrzeby związane z geodezją ogólną (tyczenia i inwentaryzacje budynków, mapy do celów projektowych itp.) Dla firm budowlanych: Firma GEOSURV Tomasz Trafisz bazuje na doświadczeniu zdobytym już na niejednej budowie na terenie całego kraju. Świadczymy usługi głównie z zakresu geodezji inżynieryjno-przemysłowej. Wykonujemy pomiary związane z realizacją: Elektrowni, zakładów przemysłowych Konstrukcji stalowych Pomiar suwnic Obiektów kubaturowych Płyt lotniskowych, przedhangarowych, dróg holowania Obiektów liniowych (drogi, linie tramwajowe, kolej) Wykonujemy także pomiary fotopunktów, pomiar powierzchni użytkowych oraz inne pomiary nietypowe, specjalistyczne. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym. Zmotoryzowane, precyzyjne tachimetry, zestawy GPS marki Leica oraz Trimble. Pomierzymy wszystko to co można zmierzyć.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS