wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Geobudserwis


Magazynowa 11 lok.12
85-790 Bydgoszcz
kom. 796 774 436

artur@geobudserwis.pl
www.geobudserwis.pl
Geobudserwis

 • serwis sprzętu geodezyjnego
 • opis :

  Oferuję Państwu serwis pogwarancyjny sprzętu geodezyjnego.Między innymi Niwelatory Tachimetry Poziomice elektroniczne Teodolity i GPS Zajmujemy się : -rektyfikacja urządzeń usuwanie błędów i niedokładności pomiaru -naprawy poupadkowe ( w miarę możliwości) -przeglądy i konserwacje instrumentów geodezyjnych -naprawa łat między innymi przyciski -regeneracja baterii nowe ogniwa z większą pojemnością Wystawiamy FV Bezpłatna wycena kosztów naprawy. Po naprawie wystawiam certyfikat dokładności Zapraszam do korzystania z usług tel.796-774-436 Serwis pogwarancyjny GPSów geodezyjnych ( naprawy softwerowe i sprzętowe ) między innymi takie marki jak : Horizon Kronos Epoch Geomax -Wgrywanie aktualizacji najnowszych softwerów do gps -kasowanie błędów połączeń gps co uniemożliwia złapanie Fixa -czyszczenie pamięci urządzeń - -wgrywanie nowych systemów -naprawy nie włączających się urządzeń itp Masz Problem z pracą GPSa Zadzwoń Pomogę Zapraszam do korzystania z usług tel.796-774-436


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Jak skanowano największy atlas świata
  czy wiesz, że...
  © 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
  created by BRTSOFT

  O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

  Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

  Kontakt

  Geodeta Sp. z o.o.
  02-541 Warszawa,
  ul. Narbutta 40/20
  tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
  redakcja@geoforum.pl
  prześlij newsa

  Prenumerata
  prenumerata@geoforum.pl
  egeodeta24@geoforum.pl
  Reklama
  k.kwiecinska@geoforum.pl

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS