Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Geobudserwis


Magazynowa 11 lok.12
85-790 Bydgoszcz
kom. 796 774 436

artur@geobudserwis.pl
www.geobudserwis.pl
Geobudserwis

 • serwis sprzętu geodezyjnego
 • opis :

  Oferuję Państwu serwis pogwarancyjny sprzętu geodezyjnego.Między innymi Niwelatory Tachimetry Poziomice elektroniczne Teodolity i GPS Zajmujemy się : -rektyfikacja urządzeń usuwanie błędów i niedokładności pomiaru -naprawy poupadkowe ( w miarę możliwości) -przeglądy i konserwacje instrumentów geodezyjnych -naprawa łat między innymi przyciski -regeneracja baterii nowe ogniwa z większą pojemnością Wystawiamy FV Bezpłatna wycena kosztów naprawy. Po naprawie wystawiam certyfikat dokładności Zapraszam do korzystania z usług tel.796-774-436 Serwis pogwarancyjny GPSów geodezyjnych ( naprawy softwerowe i sprzętowe ) między innymi takie marki jak : Horizon Kronos Epoch Geomax -Wgrywanie aktualizacji najnowszych softwerów do gps -kasowanie błędów połączeń gps co uniemożliwia złapanie Fixa -czyszczenie pamięci urządzeń - -wgrywanie nowych systemów -naprawy nie włączających się urządzeń itp Masz Problem z pracą GPSa Zadzwoń Pomogę Zapraszam do korzystania z usług tel.796-774-436


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Sztuczna inteligencja kartuje drogi
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS