Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Mazowieckie, Warszawa

GEOSYSTEMS Polska Sp. z o.o.


Foksal 21 lok.5
00-372 Warszawa
tel. (22) 851-11-66
faks (22) 851-11-66 w. 116

office@geosystems.pl
www.geosystems.pl
GEOSYSTEMS Polska Sp. z o.o.

 • teledetekcja, fotogrametria
 • zdjęcia lotnicze i satelitarne (sprzedaż)
 • GIS (systemy, software, dane)
 • nawigacja satelitarna (mapy, systemy, sprzęt)
 • software (sprzedaż)
 • wydawnictwo (mapy, czasopisma, książki)
 • opis :

  GEOSYSTEMS Polska działa od czerwca 1995 roku. Naszą domeną jest szeroko pojęta informacja przestrzenna, technologie jej pozyskiwania, przetwarzania, analizy i prezentacji. Nasza wiedza oparta jest o doświadczenie zdobyte w czasie realizacji projektów z wielu dziedzin gospodarki, a także bezpieczeństwa narodowego, obronności, zarządzania kryzysowego i ochrony środowiska. Realizujemy prace badawczo-rozwojowe i wdrożeniowe oraz projekty pilotażowe w zakresie zastosowań teledetekcji, fotogrametrii i systemów informacji geograficznej.

  GEOSYSTEMS Polska zajmuje się upowszechnianiem wiedzy i technologii GIS wśród interdyscyplinarnych kręgów użytkowników (doradztwo techniczne, ekspertyzy, konsultacje, szkolenia, itp.). GEOSYSTEMS Polska jest producentem danych przestrzennych o różnej tematyce i szczegółowości dla obszaru Polski. GEOSYSTEMS Polska jest polskim dystrybutorem oprogramowania fotogramerycznego, teledetekcyjnego i GIS światowych liderów: Hexagon i Trimble.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS