Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Łódzkie, Bełchów

Pracownia Kartograficzno-Geodezyjna Agata Klepacz


Dzierzgówek 87a
99-418 Bełchów
kom. 501140611

agataklepacz@kartowanie.pl
www.kartowanie.pl

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • opis :

  Pracownia Kartograficzno – Geodezyjna to firma, która powstała z myślą o kartograficznej obsłudze firm, aby pomóc im w wykonaniu map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych oraz map z wykonanych inwentaryzacji. Swoją ofertę kierujemy również do projektantów, inwestorów budowlanych, a także do klientów indywidualnych. Dzięki dużemu doświadczeniu zlecone zadania wykonujemy szybko i dokładnie, a głównym celem jest dostarczenie w najkrótszym czasie jak najlepszego produktu dla zamawiającego. Głównym obszarem działalności firmy jest województwo łódzkie i mazowieckie. WYKONUJEMY: mapy do celów projektowych w postaci cyfrowej lub analogowej, mapy z wykonanych inwentaryzacji, mapy do celów prawnych, plotowanie map wielkoformatowych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Wielodrożność a Galileo
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS